Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miből van az embereknek pénze...

Miből van az embereknek pénze 100 mikor nézzük millió feletti ingatlanok vásárlására valóban a lakosság körülbelül 20-30%-a tudja megvenni az 100 millió feletti ingatlanokat?

Figyelt kérdés

Mikor néztük az ingatlanokat nagy részük ami normálisan is nézett ki 100 milliónál kezdődött vagy a felett volt, igaz Budapest és környékét néztem...

Miből tudnak ennyi pénzt ingatlanra adni, szerintem 5 évig dolgoznék akkor összejönne esetleg egy 50-60 millió, egyszerűen nem értem az embereket miből veszik ezeket a drágább ingatlanokat?


júl. 28. 13:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20: Mért is ne, ha valaki megteheti? Egy szép tágas, 2-3 szobás, 70-80 nm-es lakás?...

[link]

júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Még egy észrevétel:

"a lakosság körülbelül 20-30%-a tudja megvenni"

Igazából ezt nem tudjuk. Tekintve, hogy évi 70-150 000 adásvétel zajlik, nem pedig 10 millió.

(A lakosság nagyobb része soha az életben nem ad el/vesz lakóingatlant.)



Még egy témába vágó cikk:

[link]

júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Már itt többen leírták, hogy sok a csere, már van lakása és azt eladja és költözik tovább. Pár éve még volt lehetôség átlagembernek is lakást venni, én is és párom is akkor vett. Azóta az ingatlanjaink ára a háromszorosát éri, ahogy a 100 milliós ingatlan se volt annyi… ha eladjuk mindkét lakást akkor kp-valnköltözünk, ha csak az egyiket akkor hitel, amit viszont a másik lakás havonta bőven kitermel. Ez van.. amig vevő lesz, csak árnövekedés lesz.
aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!