Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miből van az embereknek pénze...

Miből van az embereknek pénze 100 mikor nézzük millió feletti ingatlanok vásárlására valóban a lakosság körülbelül 20-30%-a tudja megvenni az 100 millió feletti ingatlanokat?

Figyelt kérdés

Mikor néztük az ingatlanokat nagy részük ami normálisan is nézett ki 100 milliónál kezdődött vagy a felett volt, igaz Budapest és környékét néztem...

Miből tudnak ennyi pénzt ingatlanra adni, szerintem 5 évig dolgoznék akkor összejönne esetleg egy 50-60 millió, egyszerűen nem értem az embereket miből veszik ezeket a drágább ingatlanokat?


júl. 28. 13:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Egyre szűkebb rétegnek van ennyi pénze, ezért is lehetséges, hogy egyre kevesebb az adásvétel. Nehez eladni ilyen árakon
júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy mennyiért hirdeti.

Mert kap egy jó színt, bedob pár lakberendezési trükköt, elültet pár virágot a kertbe, aztán a max 60at érő házát 110ért hirdeti a külterületi 2000es telkén csendes birtoknak a város szélén, amit egyébként egy szutyok murván a bokrok között lehet megközelíteni, a legutolsó mellékúttól fél km-re.

júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Az adásvételek 90%-a az csere. Tehát eladják, amijük van, és megveszik ezt.

Mondjuk összeköltözik több generáció, akkor 2-3-4 lakást is eladhatnak, és még marad is, akár 2 ilyen házat is vehetnének.

júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%

Hirdetni bármennyiért lehet, kérdés végül mikor és mennyiért adja el.

Én is nézegetem mostanában, a tavaly 90ért hirdetett, idén 150,mert jött az okos ingatlanos.

Mert 90ért nem ment el egy évig, akkor 150ért el fog 😅

Amúgy csere, valóban.

Mi is lassan meghirdetjük, ami marad abból tudunk újat venni.

júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Tippre ezért is pang a piac és ezért van kevés vevő az elmúlt 1-2 évben. Felére esett vissza adásvételek száma. A magas az arszint otthonra.
júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
El sem tudod képzelni, hányan kapják meg a nagyszülők lakását családon belül. Nekem nagyon sok barátomnak, ismerősömnek így lett ingatlana, hogy azt megkapták, nem kellett albérletet fizetni, így gyűjtögethetett, lett egy párja, aki szintén kapott lakást/fél lakást/sokmilliót a szülőktől és összetették, amijül van, egy kis hitel, aztán megvan a nagy ház.
júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

14: "Mert 90ért nem ment el egy évig, akkor 150ért el fog"

Sokkal valószínűbb, hogy elkelt 90-es irányáron valahol 75 körül, ha évekig is hirdették, és az új tulaj rátette a 150-es "táblát", mert ráér neki akkor eladni, mikor ott tart árazásban az ingatlanpiac.:)

júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"valóban a lakosság körülbelül 20-30%-a tudja megvenni az 100 millió feletti ingatlanokat?"


1 főre semmiképp.

Családok igen.

De 20-30%-ban bőven kell lennie hitellel vásárlóknak is.


Időről időre kijön, hány embernek van az országban ekkora vagyona, sokkal kevesebbnek, de az 1 főre számol.


A TOP100-as gazdaglista meg családra számol.

júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%

"Miből van az embereknek pénze"

Csak abból, ha nem költik el. Minden ellenkező hiedelemmel ellentétben.:)

júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"1 főre semmiképp."


Vaze, 1 fonek egyedul minek 100 millios ingatlan??! 🤣🤣🤣

júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!