Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az olcsó vidéki ingatlanoknak...

Az olcsó vidéki ingatlanoknak mindnek van valami hátulütője?

Figyelt kérdés

Sok települést látok, ahol 20 millió Ft alatt árulnak ingatlanokat. Borsod megyében, Miskolc, Salgótarján környékén alapból nem nézelődök. Viszont találtam pl. Komlón, Békésen normális lakásokat olcsón. Sajnos ezekről is kiderült, hogy nem jó ott a közbiztonság.


Szerintetek létezik olyan település, ahol lehet kapni 20 millió alatt házat/lakást, de jó a közbiztonság, nincsen sok c.?


Olyan települést keresünk, ahol van hétvégén is nyitva tartó élelmiszerbolt, jó internet, posta (ez a vállalkozásunkhoz kell.)


Nagyon sok ingatlant megnéztem már a neten, de utólag mindről kiderült, hogy azért olcsó, mert rossz környéken van.



júl. 20. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Komlót felejtsd el. Sötét ott mindenki.
júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, hogy vidéki ingatlan
júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ingatlant nagyon erősen árazza, hogy hol van.

Ahol ma 20M alatt lakható kertes házat lehet venni, ott nem is nagyon akar lakni értelmes ember már.

júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahol ennyiért van ingatlan ott nem tudom, hogy elérhető közelségben mennyi munkahely lehet...
júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!