Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valaki ajánlana olyan oldalt...

Valaki ajánlana olyan oldalt ahol ólcsó ingatlanokat hírdetnek?

Figyelt kérdés
ház,ingatlan

2015. nov. 9. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ingatlan.com

Természetesen nincs külön hirdetőoldal az olcsó ingatlanoknak :-D

2015. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olcsó az ami rossz környéken van,rossz állapotba..... én még nem találkoztam külön "putri" hirdető oldallal. Viszont a legtöbb helyen be lehet írni max árat és akkor úgy adja be a találatokat és máris lehet válogatni
2015. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket az oldalakat úgy kell használni, hogy beírod, mit keresel (családi ház), hány m2 legyen, hány szoba. Aztán a részletes adatlapnál kiderül, hogy milyen állapotban van, milyen a fűtése, mihez van közel (közlekedés, boltok stb.). Ha van több, ezeket módszeresen lejárod, kialakítasz egy hármas listát, bár nekem a negyedik jött be, teljesen véletlenül.
2015. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olcsó az is lehet, amelyik ugyan jó, de nem új, viszont devizehiteles a tulajdonos és sűrgős az eladás. Ezeket azonban sokan keresik, nehéz kifogni.
2015. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!