Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az olcsó vidéki ingatlanoknak...

Az olcsó vidéki ingatlanoknak mindnek van valami hátulütője?

Figyelt kérdés

Sok települést látok, ahol 20 millió Ft alatt árulnak ingatlanokat. Borsod megyében, Miskolc, Salgótarján környékén alapból nem nézelődök. Viszont találtam pl. Komlón, Békésen normális lakásokat olcsón. Sajnos ezekről is kiderült, hogy nem jó ott a közbiztonság.


Szerintetek létezik olyan település, ahol lehet kapni 20 millió alatt házat/lakást, de jó a közbiztonság, nincsen sok c.?


Olyan települést keresünk, ahol van hétvégén is nyitva tartó élelmiszerbolt, jó internet, posta (ez a vállalkozásunkhoz kell.)


Nagyon sok ingatlant megnéztem már a neten, de utólag mindről kiderült, hogy azért olcsó, mert rossz környéken van.



júl. 20. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, talán pont azok amiket felsoroltál, azok amiket meg kell fizetni. Ha egy ingatlan túl olcsó de jó állapotú, ott feltételezhetően az infrastruktúra, munkalehetőség csapnivaló, rosszak az iskolák, ovodák, nincs bölcsi, ilyesmi.
júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, az elfelejtettem beleírni, hogy itthonról dolgozunk, gyereket nem tervezünk, ezért a munkalehetőségek, iskola, orvos nem szempont nekünk. (Hogyha ez fontos lenne akkor csak Budapest, Győr, Szeged, ilyen helyeken nézelődnénk.)

Tudom, hogy ennyi pénzért kompromisszumot kell kötni, ezért tényleg csak a jó közbiztonság és a boltok közelsége a fontos. (Falu is szóba jöhet, hogyha a közelben van város.)


A családjaink faluban és kisvárosban élnek, azokról tudom, hogy biztonságosak, viszont a családhoz nem szeretnénk közel lakni, inkább minél távolabb. :D

Abban reménykedek, hogy hátha léteznek még más kistelepülések is, amik megfizethetőek, de jó a közbiztonság.

júl. 20. 12:27
 3/14 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
100%
Van egy csomó olyan település ahol halnak ki a nyugdíjasok, de még nem költöztek be a cigányok. A leginkább elöregedett magyar községekre kell keresni.
júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Elfogadható falun 20 ért olyat kapsz amire még 15-20 at inkább rá kell költeni. Mert korszerűtkenek
júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

"Van egy csomó olyan település ahol halnak ki a nyugdíjasok, de még nem költöztek be a cigányok. A leginkább elöregedett magyar községekre kell keresni."


Mert szerinted mi lesz ott 10 ev mulva?

júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen nem nagyom van, ahol posta, bolt is van de cigány meg nincsen.

Max a kihalt falvakban nincsennek, mert ott nem tudnak lopni, városba, élettel teli helyekre telepednek be


Én pl c mentes borsodi faluban lakok, de nincs itt semmi. Egy bolt se. 20 km a legközelebbi város ahol vannak boltok, posta.

júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
100%
#5: Hát ami biztos nem lesz, hogy Kolompárék odaköltöznek egy infrastruktúra nélküli zempléni településre ahol fát kell vágni meg mezőgazdaságból lehet csak megélni. Ezeken a helyeken csak szlovákok meg magyarok élnek.
júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát azért gyerektől függetlenül is fontos a civilizáció szerintem, az ovi-bölcsi-orvos trió ennek jó indikátora, még ha nem is feltétlenül lesz rá szükségetek. Ráadásul szocializálódni is tudni kell, egy kihalt elöregedő faluban ez lehetetlen.
júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még lehet kapni ilyet elvétve, jól ki kell fogni. Sokszor van, hogy hírdetve sincs, de mégis eladódik.
júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan település van ahol nagyon olcsók az ingatlanok és közben minden más is megfelelő. Ami hiányzik - és ami miatt alacsony az ár - a jó tömegközlekedés, a nagyváros közelsége, a bevásárlási lehetőség, esetenként télen el tudja zárni a települést a hó vagy jég stb. stb.

Ahogy településen belül is vannak helyek ahová nem érdemes költözni meg ahová a milliomosok költöznek. Budapest mellett ott van Érd például, aminek egyik része c putrikkal van tele és nagyon olcsó, a nagy része közepesen drága, de rengeteg elit része is van ahol 100 millió már alacsony ár egy újépítésű lakásért is.

júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!