Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan tudnék összeszedni...

Hogyan tudnék összeszedni pénzt egy lakásra?

Figyelt kérdés

25 éves egyetemista vagyok és nagyon-nagyon szeretnék egy saját lakást.

200 ezer forintom van félre téve eddig. Még 2 évem van az egyetemből.

Havonta körülbelül, 120 ezer forint ösztöndíjat kapok amiből a számlák kifizetése után, körülbelül 70 ezer forintom marad egy hónapra. De félre teszek amennyit tudok.

Gyógytornásznak tanulok jelenleg, még 2 évem van.

Budapesten vagy Miskolcon szeretnék egy kisebb panel lakást, vagy bármilyet csak a sajátom legyen.

Mibe tudnék befektetni?

Tudom hogy, ez a mai világban leányálom maximum 40 éves koromra lesz saját lakásom de mégis reménykedem.


Köszönöm szépen.



júl. 17. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

Felénk 10-20000 között kér egy gyógytornász maszekba 1 kezelésért. Heteket kell várni időpontra.

Persze ehhez fel kell futtatni az ismerettséget, ami sok év

júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%
Ha végzel a sulival irány külföld pár évre és meglesz a lakás alapja.
júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

Egyetem mellett el kellene kezdeni mellékállásban dolgozni és azt 100 százalékban félretenni. Kb 2 év alatt jobb esetben 4 millió forint. Egy rossz helyen lévő felújítandó mink garzon önrészére eleg.


Én havi 120 ezret teszek félre lakáscélra de így se lesz 10 éven belül önrészem

júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 nemaRendőrség ***** válasza:
33%

Miért szeretnél saját lakást? Nagyon fura számomra ez a gondolkodás.

A házastársaddal akarj közösen venni lakást. 100x egyszerűbb

júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%
14: meg jó hogy manapság minden második vagy harmadik házasság válással végződik tippre
júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
15 minden második.
júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

A kérdésnél azt írtad hogy kifüzeted a számlákat utánna meg azt hogy nem füzetsz számlákat mert koliba vagy most akkor mi is van?

Egyébként meg nyilván úgy ha elmész egyetem után dolgozni lehetőség szerint egy jól füzető helyre és szépen spórolsz ahogy csak tudsz.

júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Számlák mint peladul, az internet számlám, kollégium díj

De ilyeneket hogy víz, gáz, villany számla nem fizetek.

Azért szeretnék saját lakást mert a szüleimmel nehéz együtt élni, a vidék ahonnan származom nem találnék munkát.

júl. 18. 22:19
 19/23 nemaRendőrség ***** válasza:
37%

@15, 16

Magyarországon hivatalos statisztika, az hogy minden harmadik házasság ér válással.

Ez megegyezik a világátlaggal.


Viszont több országban lehet tovább bontani ezt a statisztikát, nálunk tudtommal ilyen adat nincs:

Az első házasoknak csak a kb ötöde fog elválni, a statisztikára sorozatos házasságtörők viszik el. Nem reprezentatív, de az ismerősi körömben aki elvállt az több mint 1x tette, van aki 3-4 alkalommal is.


De lehet tovább javítani az esélyeket, akiknek volt templomi esküvője azok közül csak minden 15. fog elválni, minden 5. helyett.

Ha a kapcsolat kezdetétől 3-4 éven belül kimondja az igent a két elsőkapcsolatos, egyéjszakás kalandos mentes pár, akkor 1000ből 1 fog csak elválni

júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
83%

Egyetem mellett két állás. Nem alszol, nem bulizol, nem utazol.

Kérdés hogy ezt tényleg akarod e

júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!