Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nagyon rossz az ingatlankínála...

Nagyon rossz az ingatlankínálat, mindig is ez volt? Ingatlan.com-on kivul hol keressek?

Figyelt kérdés
Egyszobás, vagy 1,5 szobás lakást keresek Pesten, 38-40 millióig, nem földszinteset, nem panelt. Csak és kizárólag nagymamabutoros, életveszélyes gázkazános, lelakott lakások vannak. Volt Zuglóban apámnak egy egyszobás lakása, amiben a szüleim válásáig éltem, amit anyukám teljesen felújitott nekem. Apám ezt a 33 nm-es lakást most 38-40 millióért akarja eladni nekem, ha visszavásárolnám (hitel+ egy nagyobb lakást árulunk abból). Körülnéztem a piacon, ennyiért már vannak nagyobb lakások is a 14. Kerületben, de undorítóan lelakva. Azt érzem apám jól felárazta a lakást, és patthelyzetbe kerültem, mert szeretnék szép környezetben élni, és nincs pénzem felújítani egy lakást. Viszont jó helyen lévő felújítottat gyakorlatilag lehetetlen találni. Külkerületek nem játszanak, nincs autóm. Van esetleg más hely, ahol ti nézitek a lakásokat? Mi lenne a helyes döntés? Vásároljam vissza apámtól felárazva az ingatlant?

júl. 3. 14:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
En elhiszem, csak az atlagpanel sokkal kellemesebb, mint a 33nm koruli teglalakasok tobbsege, amiket utolag valasztottak le, rossz a zajszigeteles, peneszednek, esetleg csak belso udvarra nezo ablakuk van. Ennyi penzert BP-n igyis-ugyis kompromisszumot kell kotnod, nem biztos, hogy erdemes ragaszkodnod egy tipushoz...
júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Ennyiért a Belváros közelében nem találsz újszerűt/felújított téglalakást.

Egy 10-est legalább még dobj rá.

júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12%
Azonnal külföld, ez a nyomortelep nem neked való
júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenek az árak sajnos.
júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz olyan lakást találni, ami mindenben megfelelő. Szerintem ne seftelj apáddal, hanem önállóan keress. Én is régóta keresek, és ami jó, egy órán belül lekerül a hirdetés. Kitartás kell sajna, mert rengeteg az ocsmány luk is.
júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én például 2025-ben fogom meghirdetni a 1,5 szobás (külön nyíló) jó állapotú 43 négyzetméteres 60 éves tégla lakásom. 1. emelet, erkéllyel. Cserélt bejárati és beltéri ajtók, új ablakok, teljes villanyvezeték cserélve, cirkó (melegvízet is megoldja) kazán radiátorokkal. Csend, nyugalom és 10 perc tömegközlekedéssel Újpest központ. Ami biztos, hogy 43 millió alatt nem lesz eladó. Mivel az eladás nem lesz sürgős.... Vannak jó vételek csak 1-2 nap vagy hét és elkelnek.... Én biztos ismerősöknek szólok először. Lehet kint sem lesz az ingatlan.com oldalán....
júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

"szeretnék szép környezetben élni, és nincs pénzem felújítani egy lakást."

Akkor felújítod magadnak anyagáron, szép lassan, hónapról-hónapra, évről-évre. Olyan nincs, hogy egyszerre legyen nagy is a lakás, meg modern felújított is, azért meg kell dolgozni!

júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sz@r a kínálat, röhejesen magasak az árak. Már 40 felett sincs nagyon, én újabbat akartam, ami már nem Újepitesu, de nincs kínálat.
júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ki mennyiért akarja eladni a házát. A valós árat majd az határozza meg, hogy mennyiért viszik el. Epìtőiparban dolgozom, nem túl fényesek az adásvételi számok a pár évvel ezelottiekhez képest. Mondjuk már tavaly is elég döglött volt a dolog.
júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Alkudni mindig lehet, aztán vagy adják annyiért vagy nem.
júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!