Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ma egy átlag keresetű fiatal...

Ma egy átlag keresetű fiatal már csak mamahotelben lakva képes összeszedni egy önerőre valót?

Figyelt kérdés

Én - itt bevallhatom -, ilyen vagyok. Havi 4-500 körül mozog a bevételem, amivel sajnos még ki is emelkedem a baráti köri átlagból. Cimbim kiment megvalósítani a svájci álmot, de elmondása alapján osztottam-szoroztam és albérlettel mindennel együtt mindössze 50k körüli forinttal tud többet félretenni havonta. Ehhez ha hozzávesszük, hogy nincsenek barátai, csajozási lehetőségei minimálisak, akkor nem hiszem, hogy nagyon megéri rááldozni azt az 5 évet, amíg "megszedi" magát... Én 28 évesen is anyáméknál lakom, de havi 300-at félretéve még marad némi halovány reményem, hogy 2 éven belül tudok venni egy max másfélszobás budapest panelt vagy egyszobás téglát hitelre.

Más hogy van ezzel, mit láttok? Hülyékre nem vagyok kíváncsi, akiknek bejött az élet és 1 milla felett keresnek valahol és azt állítják, hogy ők az átlag (már ha egyáltalán igaz).



2022. jún. 17. 20:54
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok,450 netto , szintén otthon elek. Videki megyeszekhely nyugati részén. Egy panel 35 Misi, ami minimum 15 Misi önrész és 20 hitel. És akkor meg elég magas a törlesztő. Brutális, hogy mi van itt. Meg egy ev legalább, hogy a fent említett minimális onreszem meglegyen egy panelhoz. Durva. Dehat ez van, leszek 30 mire kirepülök, amit már tényleg nehezen borok. De ha havi 130at kiadtam volna csak egy kis 30 négyzetes garzonlakás, akkor amióta gyűjtök már 6 Misivel hátrébb lennék ami brutális. Babaváró meg csokot sose vennék fel, számomra nem a lakhatásért

ezért szeretnék gyereket, szóval így jártam

.

2022. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
Én Budapesten lakom, de étel + ital kijön együtt 50 ezerből mindennap étterembe járok. Ha 60 ezret adsz haza nem tök mindegy lenne ha már albérletben laknál?
2022. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
4%

19-es és kérdező, ne zavarjon, hogy nem én írtam az 50ezres kommentet, csak megerősítettek, hogy bizony ti valamit nagyon nem jól csinaltok. Én itt Kecskeméten hotelból szoktam rendelni a menüt, ott kerül ennyibe, de sörházból is szoktam kézműves hambit és társait is. Nem egyszer eszem egy nap, ahogy nem rendelek minden nap, ha tenném, 50ezerből kijönne.

Nektek nem, mert lúzerek vagytok ehhez is, ez van

2022. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%

18. Nálunk vidéki nagyvárosban most is van olyan belvárosi kifőzde/konyha, ahol 1500 forintért lehet ebédelni. Nyilván nem a legminőségibb hely, de sosem volt az. Tömegkonyha, ami a belvárosi kispénzű irodistákból és egyetemistákból él.


18-20. Segítek nektek egy példával:

[link]


Egyébként kérdező te pont azzal kezdtél el kötekedni, akivel egyezik a véleményed és kiállt melletted (15-ös válaszoló), merthogy ő is arra utalt a válaszában, hogy 50 ezer az lóf@*sz szerinte arra, hogy havonta napi egyszer elmenj valahová kajálni. És neki kezdtél beszólogatni, hogy a cigánysoron él, miközben egyetértett veled.


20. Oké, hogy 1500 a csirkemell, de nem eszel meg belőle napi 1 kilót. Én is hobbi testépítő vagyok, jelenleg 90 kg a testsúlyom és napi kb. 70 deka csirkemellet eszem. Az olyan 1000 forint. A rizs és zab mondjuk most sajna rengeteget drágult.

2022. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
Miért, talán abban reménykedsz, hogy akkor a bugyuta edzésterved és étrended máris hatásos lesz és nem lesz olyan ronda? Milyen bájos :)
2022. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
Júj de szépen beszéltek egymással. Amúgy nem értem miért zavar masokat hogy mi étterembe járással kijövünk 50 ezerből.
2022. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Evvel a kaja kérdéssel megfogtátok a kérdés lényeget.
2022. jún. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Hát ez van, ha a kérdező nem egy észlény és ostobaságokat beszél
2022. jún. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
27 a degenerált szegénykém jön kioktatni a helyes étrendről engem, aki 5 éve edzek heti háromszor, legjobbaktól tanultam és tanulok, de azért ő jobban tudja, mert egyszer életében lement edzeni és azt hiszi hogy már erős. Tipikus eset, aki soha nem fogja vinni ebben a sportban semmire :D.
2022. jún. 20. 10:43
 30/40 anonim ***** válasza:
94%

kedves kérdező



Nem bántásból de...

Figyelem amit itt művelsz, feltetél egy kérdést, akika kérdésre válaszoltak azok le lettek pontozva

Aztán ahogy nézem elment a személyeskedés felé a válaszolok, és a te részedről is a dolog


Kérdem, mi az amire kiváncsi voltál a kérdésedben?

Mert nekem csak ugy tünik hogy kérkedni akarsz az anyagi lehetőségeddel amit vagy elhiszünk hogy annyit keresel amennyit vagy nem.

De azt ne feledd, hogy vannak akik 28 évesen 0 családi háttérel már saját lakásban a saját családjukkal élnek

Te meg itt fényezed magad hogy mennyire fasza gyerek vagy hogy mennyit keresel és abból mennyit tudsz félre tenni


Nem tudom mennyi igaz az egészből amit felvázoltál, de ha mind igaz, akkor a hozzáállásodat és stilusodat is belevéve te egy elkényesztetett kis majom vagy aki még semmiért nem keleltt megdolgoznia mert jó anyagi helyzetű családban egyke ként nevelkedett.


Tehát szerintem zárd le ezta témát

Költözz el otthonról, vagy legalább fogd be a pofád és ne itt akard kiélni magad


Legyél fazsa "férfi" szeddj össze egy nőt alapíts családot és költözz el otthonról, és meglátod mennyire vagy nagy spiler a pénzek beosztása tekintetében...

2022. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!