Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért lett ekkora luxus a...

Miért lett ekkora luxus a lakhatás az országban? Hova emelik még az árakat az eladók?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 22:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

30: az az igazság, hogy én is nagyon gondolkodom, hogy a most teljesen felújított garzonlakásomat kiadjam-e. Kapnék érte 100-110 ezret havonta, ebből lejön az adó, éves viszonylatban nyernék egy milliót. Ha kárt csinál, a kaucióként letett kétszázezret a hajamra kenhetem.

Marad üresen.

2021. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
31. Sok ilyen van. Vagy jó tapasztalatod lesz, vagy rossz és ez egy kockázat. Az utolsó előtti albérletben ahol laktam a néni 3 év üresen állás után adta ki nekem a lakását, mert az előttem ott lévő bérlők összekenték szarral a falakat és elloptak mindent, ezért nem is bízott a bérlőkben sokáig. Jó, ő mondjuk C-típusúaknak adta ki előttem.
2021. jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!