Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért lett ekkora luxus a...

Miért lett ekkora luxus a lakhatás az országban? Hova emelik még az árakat az eladók?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 22:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%

Add le az igényeidet.

Nem egy új építésű 50 nm-es lakásban kell gondolkodni egyből.

Felújítandó komfort nélküli garzon.

Felújítod, eladod, majd így tovább.

A hülyék eladósítják magukat 30 évre, és utánna sírnak .

2021. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
És hány milliót kell rálocsolni ilyen melós és alapanyag áraknál egy ilyen ólra? :) Mi van ha nem veszi meg senki?
2021. máj. 27. 22:59
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Hova emelik? Hát oda, ahol még van rá kereslet. Ha megveszik tőlem 30 millióért, miért kellene tízért kínálnom? Senki sem ellensége a pénzének, én sem. És te sem.
2021. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem veszi meg senki, akkor felír egy hülye kérdést ide.
2021. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Akkor van egy hitelmentes saját lakásod.
2021. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Minden drágul. Az ingatlan pedig követi.

A szakmámban a segédanyagok csak idén 30%-ot drágultak. Epitőanyagoknál is hasonló a helyzet.

Csak a fizetés nem megy felfele.

Manapság kb lehetetlen megvenni fizetésből egy normális ingatlant.

2021. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Meséljétek már el nekem azt a történelmi korszakot vagy azt a helyet a világon, amikor egy egyedülálló huszonéves tudott átlagfizetésből lakást venni külső segítség (család, bank) nélkül. Volt ilyen valaha? Szerintetek ez volt jellemző többnyire az emberiség történetében?
2021. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
46%
6éve én saját pénzből vettem lakást, hitel mindenféle segitség nélkül.
2021. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Negyed (reális) áron én is tudnék :)
2021. máj. 28. 11:21
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Akik a jelenlegi lakáspiaci helyzetet normálisnak, sőt, helyesnek tartják, azoknak két dolgot szeretnék mondani:


1) a lakáspiac nem egy természeti törvény, amire nincs befolyásunk, hanem az ország lakáspolitikájának egyenes következménye. Azokban az országban, ahol a politikusok a lakosság lakhatását helyezik előtérbe nincsenek ennyire elszállva az árak a keresetekhez képest. A szabad paic korlátozása, szabályozása nem valami kommunista ármány, nyugat-európai országokban ez teljesen normális dolog.


2) a fentit is figyelembe véve: amikor azt mondjátok, hogy "adj le az igényeidből", meg "csak a hülyék adósítják el magukat", vagy "ilyen a piac, keress több pénzt", akkor tulajdonképpen azt mondjátok, hogy egy középiskolai tanár, egy ápoló, egy bolti eladó nem érdemli meg, hogy tisztességes körülmények között lakjon, és teljesen normális, hogy vagy egy komfort nélküli lyukban, vagy egy világvégi présházban kell laknia. Szerintem ezt ti sem gondoljátok komolyan így.

2021. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!