Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy tudnék venni magamnak...

Hogy tudnék venni magamnak egyszer saját lakást?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24 éves nő vagyok és jelenleg nem dolgozok, de mindenképp olyan munkát fogok keresni ami legalább 200.000-et fizetne, mert így sok esélyt látok a pénz gyűjtésre. Sokat tudnék félretenni meg nekem is maradna sok tartalék. Azt tervezem, hogy idén elkezdek dolgozni és már most elfogok tenni lakásra pénzt. Csak nem tudom mennyit lenne érdemes havonta félretenni, hogy ne legyen olyan sok év mire akár egy jobb lakásra is telne. Én egy társásház lakásra vágyom, mert ilyenben is nőttem fel, meg bevallom lusta lennék a kertes házhoz :D. Szeretnék még ötleteket kapni arról, hogy Budapesten mely kerületekbe vagy részekbe lenne érdemes keresni, mert szeretnék olyan helyen lakni ahol sok zöldes van, szép park, nem főúton van, hanem ilyen mellékutcában talán, nem putri értitek és ahol biztonságban is sétálhatok akár este fele is, szóval jó a közbiztonság. Egymagam tervezek benne lakni talán egy cica társsal, meg egymagam gyűjteném össze rá a pénzt is. Magányos farkas vagyok :D. Mit ajánlotok, hogy ne azt nézzem mindig, hogy mennyi év van hátra a kifizetéshez, meg ne pont a legdrágább lakást nézegessem hanem olyat ami legalább normális keretek között mozog de szép lakás lenne. Remélem nem késtem el ebben a döntésben, hogy ebben a korban kezdenék bele, mert kiskorom óta tervezem csak sose jött össze. Normális válaszokat szeretnék kapni. :) 24L vagyok.



2021. jan. 24. 14:42
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
Tegnap óta szereztél? Akkor gratula:)
2021. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:

41,igen :D.

ma hivtak fel, el is mentem megkeresni hol van és mondták mehetek probanapra holnap akár. szóval ez már meg van szerintem.

köszi

2021. jan. 25. 15:02
 43/60 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdező, ha nem a valóságra vagy kiváncsi, hanem pozitiv és támogató légkör kell, legyen:


Simán megoldod. Kicsit félreteszel minden hónapban és pár év múlva meglesz egy felujított lakás, jó környéken, ráadásul a szomszédok is kedvesek lesznek. A havi 200 nettó csodás fizetés. Csak kitartás! Amit igazán akarsz, eléred, csak legyél kitartó!

2021. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:

43.köszönöm :)

kicsit nehéz lesz de menni fog.

2021. jan. 25. 15:16
 45/60 anonim ***** válasza:
Mi több, mint két évig futottunk a lakásárak után. Mikor meglett a pénzünk, megint felmentek az árak.
2021. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
Sőt! Fél év alatt meglesz egy 100 milliós luxuslakás! Csak higyj benne!
2021. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

46.ez azért tulzás szerintem :D..

de jo lenne.

2021. jan. 25. 15:41
 48/60 anonim ***** válasza:

"jártam iskolába. ez sértés

tuom de na képzelni még lehet..."


Látni, hogy jártál.

:)

2021. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
48..nem érdekel :D...
2021. jan. 25. 16:59
 50/60 anonim ***** válasza:

Dehogy túlzás! Két hét és tiéd lesz egy új lakás a Metrodon lakóparkban!


Mivel magasról teszel a realitásra, kapaszkodj pozitív és támogató szavaimba!

2021. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!