Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kedvelhetem meg a főzést?

Hogyan kedvelhetem meg a főzést?

Figyelt kérdés

Nem szeretek főzni. Nem mondom, hogy utálok, de a párom szinte minden napra friss, főtt ételt szeret enni lehetőleg körettel, viszont nekem minden nap nincs kedvem főzni. Ez egy-egy nap persze nem probléma, de azért hosszútávon nekem, aki nem egy konyhatündér, elég problémás helyzet.

Mit javasoltok? Hogyan oldhatnám meg?


27/N


2019. jan. 2. 09:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%
10-es, te sem jeleskedtél az ötletekkel, hogy hogyan szerethetné meg a kérdező a főzést!:D De más sem, mert erre nem lehet ötletet adni. Vagy szeret valaki főzni, vagy nem.
2019. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Én mindig akkor utáltam a főzést, ha valami nem sikerült :)

Készítettem olyankor könnyű ételeket, mint a paprikás krumpli. Ha ízlett a családnak, akkor tovább próbálkoztam.

De nem sikerül mostanában sem minden. Pl a húslevesem őzcomb pörivel isteni lett, de a gerincét lesütni nem tudtam olyan ízletesre, mint szerettem volna.

Sokszor zenét is hallgatok közben meg elképzelem, hogy szakács vagyok és több száz embernek főzök, akik szeretnének finomat enni :D

2019. jan. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért fontos neki a friss étel minden egyes nap? Szerintem az a legjobb hogyha hétvégén csinàlsz sok nagy adag kaját, lefagyasztod a nagyját, hétfőn gyorsan összedobsz egy salátát (amihez bármit választhat a hűtőből), meg péntekenként főzöl gyorsan 1 adag friss valamit (húsmentes tejszínes tészták megvannak 30 perc alatt). Így változatos étrendje lesz és te nem minden nap robotolsz.

Ha neki minden egyes nap friss töltöttkáposzta kell akkor álljon ő a tűz mellett 4-5 órát vagy rendeljen ha fagyaszva nem jó. Én se ugráltatnám őt minden nap, hogy szereljen szét egy gépet, pucolja ki, rakja össze, mert nekem az "tisztán kell" és a gépszerelés "férfi munka".

2019. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!