Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti be szoktatok ágyazni...

Ti be szoktatok ágyazni napközben?

Figyelt kérdés

én csak leterítem egy pléddel,(vagy paplan?)és kész.

Még ágyneműtartóm sincs, de ha lenne, sem pakolgatnám az ágyneműt.



#szoba #ágy #agyazás
2018. okt. 10. 20:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%

Felkelek, megyek a vécére, felteszem a kávét, felrázom a párnát, kiteszem az erkélyre a paplant, (kivéve ha esik)

Lezuhanyozom, felöltözöm, megágyazok, megyek dolgozni.

Csak jeles alkalmakkor pakolom el az ágyneműt (vendégek, karácsony)

2018. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Sokan ilyen lustasagnak tartják, de érdekes módon az emberek többsége nem szokott beágyazni. Mondjuk 1x volt egy barátom nálam, és egyetlen szék van a szobába, amin ültem, és mondtam neki dobd le magad, erre kérdezi, hova az ágyadra? Mondtam persze miért ne? Erre hogy ő nem engedné senkinek hogy rá üljön az ágyneműjére.

Én meg úgy vagyok vele, hogy ha nem mocskos/vizes ruhában van, meg nem fekszik el és takarozik be akkor miért nem? Ráadásul pléddel le van takarva, amit csak ledobom az ágyról alvás előtt.

Cipő is hasonló, persze vágom, hogy illik levenni, de nálam parketta van, papucsot nem tudok adni, ha valaki nem akarja le venni a cipőt, akkor nem szólok neki.

2018. okt. 11. 10:47
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ágyneműtartónk nincs, egy nagy ágytakaróval szoktuk letakarni. Mindig beágyazunk reggelente, ez valahogy a nap részévé vált már évekkel ezelőtt, és 2 perc. A JYSK-ben vettük egyébként pár éve, és nagyon bevált, pont akkora, hogy befér a mosógépbe is még.
2018. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%
Én mindig beágyazok, nem is ismerek senkit, aki ne ágyazna be reggelente, 2 perc az egész. Normális házakban így szokás. Rendetlenségnek tartom a vetett ágyat nappal, aki nem ágyaz be, az másban is igénytelen, tapasztalat.
2018. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Van külön hálószobánk, de részünkről alap, hogy az ágyat elrendezzük és ágytakaróval letakarjuk. A díszpárnákat rádobálom és kész. 1,5 perc alatt kész van, már a kisujjamban az összes mozdulat. :)

Nem szeretjük csukva tartani a szoba ajtókat, az amerikai konyhából pedig gyakorlatilag mindenhova belátni. Nekem így jó, így rendezett.

2018. okt. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, beágyazunk.

Nem, nem terem meg ettől benne semmiféle atka, mert atibakteriális, havonta mosott és kétnaponta szellőztetett az ágynemű, heti áthúzással.


Viszont utálom az igényelen kuplerájt.

2018. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

12

Honnan tudod, hogy abban az utcai ruhában mihez ért hozzá? Leült a bkv-n, ráugrott egy kutya, hozzáért a wc-hez, stb.

2018. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#11 reggelizni nem szoktál?
2018. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mindig, mert a mi szobànk a fő helység a házban.

Amíg otthon laktam, addig csak felraktam a takarót a párnára, ráhajtottam a lepedőt és letakartam

2018. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

A hàlószobàban nem, mert az még a gyereknek is tabu, oda nincs bejàràs, vendégeknek meg plàne nem.

A gyerek szobàjàban be szoktam, ha jönnek baràtnői, ne az àgyneműre üljenek.

Nappaliban nem alszunk, a vendégszoba meg ugye csak akkor hasznàlatos, amikor vendégeink jönnek.

Semmi nem atkàsodik, hetente cserélem a huzatot.

2018. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!