Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti be szoktatok ágyazni...

Ti be szoktatok ágyazni napközben?

Figyelt kérdés

én csak leterítem egy pléddel,(vagy paplan?)és kész.

Még ágyneműtartóm sincs, de ha lenne, sem pakolgatnám az ágyneműt.



#szoba #ágy #agyazás
2018. okt. 10. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. :)
2018. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell sem letakarni, sem eltenni. A baktériumoknak, atkáknak, egyéb cukiságoknak teljesen megfelel az a környezet, amit te adsz nekik alváskor: meleg, enyhén nyirkos környezet, majd pedig reggel ezeket a háziállatokat szépen letakarod egy pléddel, hogy még jobban megvédd őket. :)
2018. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Már egy éve nem, annyit dolgozom.

Hétvégén azért beágyazok.

2018. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Miért, ha beágyazol, attól kinyiffan a baci?
2018. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig, hétvégén is. 42F
2018. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

"Miért, ha beágyazol, attól kinyiffan a baci?"


Ha nem ágyazol be, akkor éri őket napfény, az pedig már nem olyan jó nekik.

2018. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem, van hálónk, ha vendég jön bezárom. Így szellőzik, szárad az ágynemű, meg persze lusta is vagyok :)
2018. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ágyneműtartónk nincs, hálószobánk van.

Nem ágyazok be, csak elrendezem szépen a paplant, párnát.

2018. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem szoktam beágyazni, a hálószobámba csak én + Sanyi a pók fent a falon + barátnőm jön be, Sanyi miatt nem ágyazok be, ha meg esetleg valamelyik ismerősöm bejön, ő sem botránkozik meg, hogy nincs beágyazva.

Régen, amikor panelban laktunk, az más volt, ott a szüleim a nappaliban aludtak, szóval természetes volt, hogy napközben be kell ágyazni, mert minden "élet" ott folyt, és ha jött vendég, az is nyilván bement oda.

2018. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Nekem ágyneműm is csak 1 éve van (lepedőt nem használok, csak bajnak van, felgyűrődik azonnal s a pléd kellemesebb), ágyam most sincs. Én csak felkelek és kész. Már ha itt alszom a szobámban, mert kánikulában ez a nappaliban történik s ott be szoktam ágyazni, mert úgy szép. De a szobámban csak a képernyőt nézem.


Laktam olyan házban is már, ahol felkelés után szépen felvetettük az ágyat magasra :) Aztán belefeküdt a macska...

2018. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!