Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Csak én vagyok háklis, vagy...

Csak én vagyok háklis, vagy tényleg nincs rendben, ha vászoncipőt mosógépben mosnak ki?

Figyelt kérdés

Az albérlőm csinálja ezt. Egyszer csak azt vettem észre, hogy nagyon furcsa hangokat ad a mosógép. Szegényben ott keringett egy pár vászoncipő, meg két póló. Nem szóltam még neki, de szerintem ez nem egészen a mosógép rendeltetésszerű használata. Nem is lehetséges kiegyensúlyozni centrifugáláshoz a dobot ennyire kevés, és aránytalanul eloszló súllyal, és a dobnak sem jó, hogy ide-oda verődik benne valami kemény, és koptatja.


Vagy nincs igazam, és tök rendben van, hogy cipőt mos benne?


2018. szept. 20. 08:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
13%
#19-es! Hogy jönnek ide az alsógatyák? Itt cipőről volt szó. Vagy te együtt mosod a kettőt? Az, hogy a mosógép használati utasításába bele van írva, hogy "cipő mosására megfelelő program", az nem azt jelenti, hogy valóban alkalmas a cipők tisztítására. Azt azért írják bele, hogy el tudják adni a gépet az olyanoknak, mint te. Kérdezz meg egy cipőgyártót, infarktust kap, ha meghallja, hogy géppel mosod a cipődet...
2018. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
30%

"Valaki írja itt, hogy törölközőkkel együtt mossa?! A retkes cipőt??!! Anyám borogass!"


Olvass, értelmezz! Melós törölközőkkel, jóember! A végeredmény tiszta, illatos törölközők ÉS cipők. Meglepő, mi?

2018. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
25%

"A végeredmény tiszta, illatos törölközők ÉS cipők. Meglepő, mi?"

Az-az. Tiszta. Meg illatos. Gondolom a cipő miatt 40-50 °C-ra állított vízben rettentően kitisztulhattak. Pancsikáltak egyet a bacilusok a langyos vízben, aztán vígan szaporodtak tovább. Még a kutyámat se törölném meg egy cipővel együtt mosott ronggyal. Meglepő mi?

2018. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
46%
Két kamasz fiú edzőcipőjét, tornacipőjét mosom gépben. Mosózsákba rakom és van direkt egy régi lepedő, amibe pluszban becsavarom. Kézzel az életben nem tudnám olyan tisztára és főleg szagtalanra mosni!
2018. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
28%
Sok mosógépben van cipő program, ezért az ember alapnak gondolhatja, hogy moshat benne
2018. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
13%
Vászoncipőt csakis mosogatógépben.
2018. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
46%

"Az-az. Tiszta. Meg illatos. Gondolom a cipő miatt 40-50 °C-ra állított vízben rettentően kitisztulhattak. Pancsikáltak egyet a bacilusok a langyos vízben, aztán vígan szaporodtak tovább. Még a kutyámat se törölném meg egy cipővel együtt mosott ronggyal. Meglepő mi?"


Te egy rettentően korlátozott (agyilag) és korlátolt ember lehetsz, sajnállak. Olyanról mondasz véleményt, amiről halvány lila fingod sincs.

Áruld már el, mitől lenne egy cipőben több "bacilus", mint egy farmernadrágban, vagy egy alsógatyában? Gondolom azokat is eldobod minden használat után, úgy sem lehet őket rendesen kimosni. Egyébként pedig 60 vagy 90 fokon szoktam őket mosni.

Sebaj, élj csak tovább a magad kis zárkózott világában, én itt befejeztem a további hülyeségeid olvasását.

Ja, szegény kutyádat meg szívből sajnálom.

2018. szept. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Tarantella válasza:
28%
Az emberi igénytelenség, éppúgy, mint a hülyeség határtalan. Aki azt írja, hogy kézzel nem tudja olyan jól kitisztítani a cipőjét, az meg se próbálta. Tökéletesen ki lehet tisztítani a cipőket kézzel is. Kifogásokat nem nehéz gyártani. Könnyebb mindent belökni a mosógépbe, mint venni a fáradságot és kézzel kicsit megsikálni. Néhány perc az egész. De hát a lustaság nagy úr... Arról nem beszélve, hogy 4-5-ször több vizet elhasznál a gép, mintha kézzel mosná.
2018. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
61%
Ultra lusta vagyok én is kedves utolsó. Heti két edzés után bizony hetente bevágom az edzőcipőinket a gépbe. Minek mosnám kézzel, ha megcsinálja helyettem a gép? Azért van. Mosógép, mosogatógép, robotporszívó stb ezek mind azért vannak, hogy használjuk őket.
2018. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!