Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Csak én vagyok háklis, vagy...

Csak én vagyok háklis, vagy tényleg nincs rendben, ha vászoncipőt mosógépben mosnak ki?

Figyelt kérdés

Az albérlőm csinálja ezt. Egyszer csak azt vettem észre, hogy nagyon furcsa hangokat ad a mosógép. Szegényben ott keringett egy pár vászoncipő, meg két póló. Nem szóltam még neki, de szerintem ez nem egészen a mosógép rendeltetésszerű használata. Nem is lehetséges kiegyensúlyozni centrifugáláshoz a dobot ennyire kevés, és aránytalanul eloszló súllyal, és a dobnak sem jó, hogy ide-oda verődik benne valami kemény, és koptatja.


Vagy nincs igazam, és tök rendben van, hogy cipőt mos benne?


2018. szept. 20. 08:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van a mosógépen cipőmosásra is program. Szoktam mosni cipőt benne, semmi baja nem lesz
2018. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező: nem ördögtől való a tisztaság:D Ellenben a koszosság és igénytelenség az igen:D


Isten a rendet és tisztaságot szereti:)

2018. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nagy az isten állatkertje! Szóval amiért féltem a mosógépet (amin mellesleg NINCS cipőmosó program, és ami másnál füstölt egy ilyen mutatványtól), rögtön egy mozsdatlan, igénytelen ember vagyok. Nagyon köszönöm a válaszokat, igazán "hasznos" volt legtöbbje! :)
2018. szept. 20. 10:00
 14/29 anonim ***** válasza:
59%

Ne idegeskedj ilyenen. Én még a téli bundás. bőrbakancsot is bele rakom a mosógépbe! Semmi nem mossa olyan tisztára .

De várj , mert a sportcipőt mosógépben való mosás után , berakom a száritó gépbe.

Nem azért van?

Ezért lusta vagyok ?

2018. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
52%

Valaki árulja már el, hogy miért pontoztatok le!

# 4/


A kérdésben nem sportcipő van írva, annak tapasztalatból tudom, hogy nem árt, de a vászoncipők általában nem túl strapabírók.

2018. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
43%
A "kedves" kérdező mindenkit lepontoz aki nem a szájíze szerint válaszol...
2018. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
5%
Sok lusta, tohonya ember berakja a gépbe a cipőt, ahelyett, hogy kézzel pár perc alatt egy lavór vízben kitisztítaná. Az ilyenek másban is igénytelenek. Tapasztaltam az ismerősi körömben. Valaki írja itt, hogy törölközőkkel együtt mossa?! A retkes cipőt??!! Anyám borogass!
2018. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, engem is lepontozott, pedig egyetértettem vele, ha úgy vesszük. És friss tapasztalatot is írtam, hogy más is óvatos legyen, aki így csinálja. De a magyar mentalitás itt is érződik.
2018. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
33%

"Sok lusta, tohonya ember berakja a gépbe a cipőt, ahelyett, hogy kézzel pár perc alatt egy lavór vízben kitisztítaná."


Ugye te az alsógatyákat is kézzel mosod, ahhoz még egy egész valór víz sem kell, elég a fele....


Miért lustaság használni egy tisztítógépet tisztításra???


Kérdező: nekem a kabátot sem mindig tudja kiegyensúlyozni az elöltöltős, akkor leáll, nem centriz. Szóval nem teszi tönkre magát.

2018. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Ismét egy jóindulatú hozzászóló, aki szerint lepontozok mindenkit. Gratulálok! :) Elárulom: nem én voltam.
2018. szept. 20. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!