Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi lesz vele, ha 60 fokon mosom?

Mi lesz vele, ha 60 fokon mosom?

Figyelt kérdés
Anyósom vett egy nem túl jó minőségű törülközőt a piacon az unokájának, az van ráírva, hogy max 40 fokon, de én a törcsiket mindig 60 fokon mosom. Mi lesz vele, ha bedobom a többi közé?

2018. júl. 25. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Majd kiderül, legfeljebb összemegy.
2018. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Simán kimosnám, egy törölközőnek lazán bírnia kell. No persze, ha rossz minőségű és mondjuk nyomott piros virágok vannak rajta, lehet, hogy rózsaszín lesz... OK, ez esetben nem dobnám be mások közé.


Amúgy sok ruhán az van, hogy 30 fok. Ezt nem értem, mindenesetre eszemben sincs 40 fok alatt mosni, azt mindennek bírnia kell s bírják is.

2018. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tényleg eresztette a színét, de a sötétekkel dobtam be, csak 1 fehér kéztörlő is volt, az lett kicsit sárga. Én attól féltem, hogy szétmegy vagy ilyesmi és minden bolyhos lesz tőle :D Mint mikor kimosok egy papírzsepit.
2018. júl. 26. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!