Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Belefolyt a tej a matracba és...

Belefolyt a tej a matracba és belerohadt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azonnal felitattam, meg lemostam. 50 centi vastag.
2018. jan. 11. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kitisztíttatod vagy csere
2018. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Kitisztittatod, vagy csere...


Egy kérdés: 50 cm=fél méter, nem 5 cm? vagy 15 cm?


Ha van magasnyomású víztisztítód, azzal is ki lehet nyomatni a foltot, csak vigyázva....

2018. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van magasnyomású víztisztítód, azzal is ki lehet nyomatni a foltot, csak vigyázva....


Igen ez jó ötlet,de így tél közepén nem bizti,hogy jó ötlet mert a radiátornál az nem fog rendesen kiszáradni

2018. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, 50 centi vastag. Több rétegből van összerakva, 100ezres matrax. Van rajta egy huzat, azt kimosom, ha jobb idő lesz, most nem tudom.
2018. jan. 12. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
huzatot tisztítóba vagy lehet sima önkiszolgálós mosodába is eltudod (szárító is van ott) ha van nagyobb gépük, 180-as vastag matrachuzatot én csak tisztítóba tudtam vinni.
2018. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

200x240

De sajnos attól tartok, hogy mélyebben is beleivódott a matracba. Azzal meg nem tudok mit.

A környéken nem tudok ilyet, de jó lenne.

2018. jan. 12. 14:02
 7/9 anonim válasza:
100%

Köszi, így tiszta sor:


Csak tavasszal tudod a takarítását megtenni... Nem tudok olyan helyet, akik ilyen matracok tisztításával foglalkoznak. Maradnak a házi praktikák, meg a magasnyomású tisztító..



Vagy csinálj úgy, mint a hotelekben: Fordítsd meg!


//Bocs az akasztófahumorért.//

2018. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TappancsMancs ***** válasza:

Keress nem aktív klór alapú fertőtlenítőt ami nem fakítja ki a textilféléket. Alkoholos fertőtlenítő vagy kárpit fertőtlenítő néven. Ha kisebb mélységben elég akkor kézfertőtlenítő gél is jó. Az alkoholos lenne jó mert gyorsan párolog.


[link]

[link]

[link]

2018. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most törölgettem ilyen tisztítószerekkel (megpróbálom holnap a Domestost is, vagy amit linkeltél), de még mindig írtózatosan büdös. Szerintem beleivódott mélyen a matracba. Hiába rakok rá, több réteg ruhát.

Már ott tartok, hogy nem iszom meg a tejes kávét...

Borzalmas, hogy hó van, nem lehet mosni.

De már annyira tehetetlen vagyok, hogy holanp megfordítom...

2018. jan. 14. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!