Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A robotporszívó után is fel...

A robotporszívó után is fel kell mosni?

Figyelt kérdés
Pl. az étkezőben járólap van, ha vennék egy ilyet akkor is illene néha felmosni vagy eltünteti valahogy a csepp nyomokat is?

2017. okt. 6. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A porszívó a port szívja fel, akkor is ha robot, meg akkor is ha te húzogatod a kezeddel. Viszont lehet kapni olyan robotporszívót ami fel is mos. Nem egyszerre a kettőt persze. Meg azt hiszem láttam már külön felmosó robotot is.
2017. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ezt nem is tudom hogyan gondoltad...
2017. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
A porszívó nem helyettesíti a felmosást, csak a port, szöszöket, morzsát stb szedi össze, az odaragadt piszkot nem. De ahogy előttem írták, létezik robotfelmosó is.
2017. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem "kell", mert nem kötelez rá senki. Viszont ha nem teszed, akkor egy idő után irtó büdös lesz a házban, és csak hangosan, cuppogva lehet közlekedni, mert minden lépésnél odaragadsz a padlóhoz.
2017. okt. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!