Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valakinek aldis robotporsz...

Van valakinek aldis robotporszívója?

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretnénk venni Anyukámnak ezt a porszívót:

[link]


Van valakinek tapasztalata vele?



2016. ápr. 29. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Ne vedd meg. A piacvezető márkákon kívül semmilyet nem érdemes venni.

Mit gondolsz, véletlenül ennyivel olcsóbb, mint egy profi gép? Hát nem.


Vannak ismerőseim, akik hasonlókba fektettek be- pár hónap használat után kivétel nélkül mind elajándékozták, kidobták, eladták vagy visszavitték, mert egyszerűen nem takarít megfelelően.


Ellenben egy újabb Irobot Roomba pl. kitűnően. Az egyik jelentős különbség, hogy jóval tovább bírja, így nagyobb felületet tud takarítani. Jobban felszerelt a szívófeje, keféi. A koszfelismerése is sokkal jobb, és jobb a térkihasználása - ugyanannyi idő alatt jelentősen többet takarít.


Nekünk Roomba 780-asunk van 1,5 éve, nagyon meg vagyunk elégedve vele. Mivel macskáink vannak, minden nap bevetésben van. Nagyon ritkán van, hogy elakad és emiatt nem takarít ki rendesen. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Az Aldi azon kevesek közé tartozik, amelyik nem árul zsákbamacskát!

Nyugodtan vedd meg, mert biztosan jól működik.

Ráadásul egyedülállóan 3 év(!) garanciát adnak rá, ami ugye magáért beszél.

Amúgy ha mégsem felelne meg, kérdezés nélkül visszaveszik.

2016. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk Aldis van. Imádom. A hosszú szőrű kutyánk mellett napi használatban van. Tökéletes.
2016. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vajda Gábor válasza:
52%

Pécs Tüzér utcai aldi...ott vagyok biztonsági őr és hetente visznek egyet...aki megvette csak dícséri.

Én is pályázok rá...

2016. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Nekünk is van. Imádom. Az én kutyám is hosszú szőrű, mióta megvan, nincs szőr a lakásban.

Egyedül ott nem jó, ahol sok a szőnyeg. A szőnyegre nem tud fel/le menni (max. 1 cm-re). De azt az LG és Samsung sem tudja.

2016. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!