Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A lakásban milyen fertőtlenítő...

A lakásban milyen fertőtlenítőszert használsz? -->

Figyelt kérdés

Pl a fürdőszobát vagy a konyhát mivel takarítod, fertőtleníted?

Domestos ?...

Azt tudom, hogy töményen(nem hígítva)a leghatékonyabb, de pl. vízzel felhígítva szoktam felmosni a konyhát, terszt stb... ez mennire hatékony így?


2010. máj. 20. 16:17
1 2
 11/13 anonim válasza:
Minél kevesebb fertőtlenítőszert!!! ha mégsem akarod kihagyni, akkor válaszd a Flóraszeptet a Domesztosz helyett, az nem annyira agresszív!
2010. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Domestos + mosogatószer forró vízzel. Az mindent visz. Ha kézzel nyúlok bele, akkor csak melegvízzel.

Ha extrém fertőtlenítés kell, akkor a jó öreg Hypo. Szerintem attól nincs jobb, csak büdös az ártatlanja. Ez utóbbit ne nagyon hígítsd, akkor igazán ütős.

2010. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ecet nem nagyon fertőtlenít

itt az a lényeg,hogy a bacik meg vírusok ne telepedjenek meg olyan sokan a házban

én általában domestost meg klórt használok

2013. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!