Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kertes házasok, már ki tereget...

Kertes házasok, már ki teregettek az udvarba?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
1 hónapja voltam otthon vidéken, volt 1-2 nap, mikor pulcsiban lehetett kint lenni, akkor is kint teregetett anyukám. Nekem csak erkélyem van, de a napokban kitettem a szárítót. Reggel-este nyilván nem, de napközben simán kint lehet és megszárad.
2017. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Én elen is kiteregetek (mert ha megfagy a ruha, akkor a jég elszublimál és a ruha sokkal gyorsabban szárad, mint bent.


A terasz egyik része föl csináltattam tetöt, így direkt esöt nem kap sosem (kivéve, ha netán nagy vigar van, de akkor meg nem mosok), még akkor is gyorsabban száraz a ruha, a borult idö van, mert valamennyire kifújja a szél a nedvességet.

Reggel kiteszem, este - lefekvés elött viszem be a házba és másnapra már teljesen megszárad, és nem mellékesen nem is lesz állott szaga.

2017. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Én elen is kiteregetek = Én télen is kiteregetek
2017. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
szerdán és pénteken van égetős nap, a környékbe nem sok időst izgat a dolog pláne mert végre jó idő van és füstöltetik a nedves cuccokat,mert még ha égne....
2017. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokan kiteregetnek a környéken. Mi még nem, mert sokszor van füst a fűtés, kerti égetés miatt, és nincs kedvem fél óránként beszedni a ruhát.
2017. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egész télen kiteregetek, bár úgy vettem észre a megfagyott ruha gyorsabban meggyengül és kiszakad. De hát ez van, mondjuk mire ez előfordul már eleve lejár az idejük, szóval nem számottevő gond.

A füst már inkább, de kint hagyom még egy napot akkor és elmegy a füstszag is belőle.


Ez egy mániája amúgy az embereknek tavasszal, bokrokat levagdossák, kertben összesöprik a levelet stb. és vizesen alágyújt, ott büdösödik két napig. Véletlen se tudnak várni vele, hogy megszáradjon.

2017. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert van szárítógép ^^
2017. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem
2017. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak június 1-től augusztus 31-ig teregethetek ki.

Sajnos ilyenkor az állandó füst miatt semmi értelme sem lenne kiteregetni.

Vettünk egy szárítógépet, így megoldottuk a problémát.

2017. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!