Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mikortól teregettek ki? Hány...

Mikortól teregettek ki? Hány foktól és mennyi idő alatt szárad meg? Melyik hónapban van?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Valaki ezt számolja? :D Kiteregetek, ha már süt a nap.
2015. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazán eredményre volnék kiváncsi, hogy pl. kb. 15 fokban ha odasüt a nap reggeltől délig megszárad 1x forgatva.
2015. márc. 4. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán megszárad. Én minuszokban is kiterítek,amikor megfagy behozom,és extra jó illata lesz így.
2015. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Nalam nem az ido szamit, mert suthet szikrazoan a nap, ha a szomszed ezerrel tuzel, mert o fazik. Inkabb nem terigetek ki, mert csak budos lesz minden.
2015. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindig kint teregetek
2015. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Időszaktól függően akkor mindig kiteregetek amikor süt a nap, de a legjobb ha még a szél is fúj. Szombaton például kimostam 8kor, az délre megszáradt utána kiment a következò adag, az meg kb. 4 re száradt meg, bár vastagabbakat még kiszórtam az ajtókra ittbent.
2015. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is először hülyén néztem ki a fejemből, amikor láttam a szomszédomnál, hogy a februári napsütésben kiteszi a fregolit, aztán rájöttem, hogy március végén, ha már 13-15 fok van, tényleg száradnak viszonylag hamar a ruhák.

Áprilistól szeptember közepéig állandó jelleggel kint a teraszon teregetek.

2015. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!