Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Télen bentre vagy kintre...

OliaTIRA kérdése:

Télen bentre vagy kintre teregettek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

időjárásfüggő

most van 5-6 fok kinn,igy kintre teregetek

tegnapelőtt köd volt,nem lett volna értelme kiteregetni,igy csak a legszükségesebbeket mostam és bent száradtak meg

2011. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egy héten mennyit szoktál mosni?
2011. jan. 11. 11:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bentre
2011. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Bentre! A padlófűtés miatt eleve jobban száradnak. Meg általában csak este tudok mosni és teregetni, ha meg éjjel kint hagynám, megfagyna!
2011. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én kintre szoktam. 3nap mulva megszárad.
2011. jan. 11. 11:56
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Anyu kintre. Megszívja a fagy, behozza és pár óra alatt megszárad így. Persze esőben ködben nem. Nem is szerencsés odabenn szárítani, nagyon penészedik tőle a lakás :(
2011. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is bentre. Ha lassan szárad a ruha, dohos lehet.

A mostani lakásunk elég nedves sajnos, és hogy a penészt elkerüljük, vettünk páramentesítőt. Fantasztikus, este kimosok, és reggelre minden száraz!

2011. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én bentre. Igaz nincs választásom, panel. Viszont iszonyú száraz, így a ruhák párásítanak kicsit. Na nem sokat, mert reggelre megszáradnak :(
2011. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

csakis bentre. najó, nyáron természetesen az erkélyen.

kb egy éjszaka alatt megszárad a legvastagabb farmer is, és nagyon jó illat lesz.

panel lakás, elég jól van fűtve, szerencsére sosem volt még penész.

2011. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kintre semmi értelme nálunk, mert vagy esik, vagy köd van vagy havazik stb. Arra meg nem érünk rá, hogy kitesszük 2 órára aztán gyorsan kapkodjuk is be.


Vagy a radiátorokra teregetjük vagy vállfára tesszük és felakasztjuk őket. Van, ami másnap reggelre megszárad de ha sokat mosunk és sűrűn akasztjuk vagy "nehezebb" anyagú akkor 2-3 nap.


Én egyébként már nyáron is a lakásban szárítom a legtöbb dolgot, mert kint vagy a legyek piszkolják be vagy a fecskék! Sokáig nem tudtam mi az a sok kis barna folt, fujj...

2011. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!