Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Télen bentre vagy kintre...

OliaTIRA kérdése:

Télen bentre vagy kintre teregettek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Bentre, fél nap alatt megszárad mindenem. (Hozzáteszem nagyon jó a mosógépem, félig szárazon veszem ki a ruhákat)
2011. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

bentre mindent.Télen nyáron.Igaz,kertes házam van,de nyáron a rovaroktól félek(pók) hogy bele másznak,télen meg nem éri meg ki teregetni.Jó illat van bent az öblítőtől,én szeretem nagyon.A falak nem penészesek sehol sem.

Kétnaponta mosok általában egyszer.Fehéreket hetente egyszer,ágyneműt szükség szerint.

2011. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

13:06 Mi is kertes házban lakunk, mégis bentre teregetek mindig. Bepiszkítják a madarak és a rovarok a ruhákat, ráadásul valóban megbújik közte minden darázs, szöcske, pók.

Sőt többször észrevettem rajta petéket, talán lepke tehette rá, nem tudom, érdekes volt.

Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Eddig mindenkitől azt hallottam, hogy hülye vagyok 35°C-ban is bentre teregetek... De legalább nincs tele a sok világos anyag légypiszokkal és nem kell újramosni.

2011. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!