Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha csak egy baltát, vagy...

Ha csak egy baltát, vagy fejszét vehetnétek, milyet vennétek? Könnyű baltát? Nehéz hasítófejszét? Melyik márkát? Hány kilósat?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván amire szükségem van. Ha hasítani kell hiába veszek könnyű baltát.
2017. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne kínait vegyél,ha már veszel .
2017. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Konkrétumot írok. Legalább 2.5 kilós hasító fejszét. A naggyal lehet kisebb munkát végezni, de a kis baltával nem lehet nagyot. Az hogy fanyelűt, vagy üvegszálasat az már a te dolgod.
2017. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet. Gázzal fütünk, nem kell hasogatni.
2017. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyiket sem vennék újat, keresnék jófogáson egy használtat mindkettőből és megúsznám fillérekért...

Egyébként én mikor falura jöttem, kerestem egy olyan eladó házat, ahonnan öreg halt ki, felhívtam a telefonszámot és a házat áruló unokától 10.000ért megvettem 2-3fejszét egy rakat balta fejet, rengeteg ásót lapátot, gereblyét, 2 kaszát, kézikocsit, kapákat, rengeteg kéziszerszámot, aminek a nevét se tudom...

Még örült is, hogy megszabadul a vastól... kevesebbet kell kiszórnia ha megveszik a házat...

2017. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!