Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hasítófejszét vegyek...

Milyen hasítófejszét vegyek hasogatásra?

Figyelt kérdés

Elég sok fárol van szó.

Esetleg valami olyat tudtok linkelni, amivel össze lehet fogni a fát és nem esik le a tőkéről?



2015. márc. 30. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom nem ilyen válaszra vársz de jobban jársz egy hasító géppel. Szépséghibásat vettem újat , állót mindent visz.
2015. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és 80 ezerért.
2015. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az fain!

Én fejszét jobban preferálom, mivel összefogom a fát, és 20 mp alatt 20 cm átmérjű fát akár 8-ba is felhasogatom

2015. márc. 30. 20:41
 4/9 darida ***** válasza:
Néhány éve FISKARS X27-et használok. Hosszú, biztonságos (nem esik le véletlenül sem)a nyele és elnyűhetetlen a pengéje.
2015. márc. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"amivel össze lehet fogni a fát"

Használt gumiabroncs?

2015. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Néhány éve FISKARS X27-et használok."


Ilyet? :)


[link]


Remek fejsze, jól jön az élettartam-garancia.. :)

2015. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 darida ***** válasza:

#6/6 Nem hiszem, hogy kézi normál használattal el lehet törni egy X27-es fejszét. Nem is sikerült Magyarországon készült fotót találni a nyélről.

Egyébként szívesen felajánlom az ilyen nagyokosoknak #6/6, hogy próbálja meg a jelenlétemben, normál használattal eltörni a nyelét. Az ilyenek mindig csak okoskodnak, saját tapasztalat nélkül, de lehet, hogy 3 balkezük van.

2015. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Istenem, darida, úgy látom, nálad szűken mérték a humorérzéket, meglehetősen magadra vetted a dolgokat.. De azért pár dolgot tegyünk tisztába:


1; remek dolog a garancia, ilyet csakis a legjobb termékekre vállalnak, tehát FIGYELJ(!!!)

2; szerintem is jó a fejsze

3; NEM kerestem magyarországi képet. Képet kerestem, és amikor ezt feldobta a google, gondoltam te is jót derülsz rajta, mint én. Nos, te inkább besértődtél.

4; az, hogy te mit hiszel, teljesen irreleváns. Sőt, bár a fejsze nyele kézi használattal tört el, még ez is teljesen irreleváns!

5; az, hogy én eltöröm, vagy nem töröm el, mit bizonyít? Ha azt állítom, hogy el lehet találni a lottó 5-öst, akkor kihívsz, hogy márpedig a jelenlétedben töltsek ki egy lottót, és majd jól megnézzük, hogy eltalálom-e? Hülye!


A fejsze tehát tényleg jó, te meg egy sértődős óvodásként viselkedsz...

2015. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyébként egy láncot két gumidarabbal rögzítettem, könnyen tágul, s a gumi erős, össztartja

2015. márc. 31. 18:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!