Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az új hasítófejszét még...

Az új hasítófejszét még élezni kell?

Figyelt kérdés
Vettem egyet a szerszámboltban, hazahoztam, és amikor leszedtem róla az élvédőt, láttam, hogy nem valami éles. Ezeket házilag még be kell élezni mielőtt használni tudom? Vagy ennek ilyennek kell lennie?

2015. szept. 19. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mi számít élesnek. Nem kell hogy borotva legyen, maximum ha tényleg tompának érzed kicsit élezhetsz rajta.
2015. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem. De te látod!
2015. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Átmentem rajta párszor a reszelővel, nehogy szó érje a ház elejét - meg nehogy kinevessenek, ha kézbe veszi valaki. Nem lett bprotva, de azért emberibb lett tőle - köszi a tippeket!
2015. szept. 19. 23:32
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
74%

Ha életlenül volt nyugodtan élezd meg, csak az élszöget tartsad meg, az ne legyen se tompább se laposabb szög. Borotva élesre sem kell de nyugodtan elérheti egy rendes konyhakés élét, komoly favágók is élezik. Amilyet köszörűvel tudnál rá élezni.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=rcUbz3XujGk

2015. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
fontos az élszög. ha túl elvékonyítod, akkor begyűrődik vagy kicsorbul azonnal és még rosszabb lesz.
2015. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:

néhány módszer


[link]


[link]


[link]


[link]


csak itt a képen nem fekteti az élre

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. szept. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!