Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miből mennyit tartotok otthon?

Miből mennyit tartotok otthon?

Figyelt kérdés
Most listát írtam és pl dezodorból 4 db van itthon, WC papírból 2 db 24-es pakk, fogkrémből 3 doboz. Van, aki erre ezt mondja sok. Tényleg?
2017. jan. 21. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki azt mondta, hogy sok, az hülye volt. Nem sok egyáltalán, nálam mindig csak az aktuális van.
2017. jan. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy pékárút szállító cégnél vagyok.

Száraz,és szikkadt zsemléből kb. 3,5~4 ezer db.van itthon.

2017. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Wc papír egy nagy csomag, ált clarissa 24es. Dezodor 1-1 db, parfüm 2 nekem, páromnak 1 (de csak azért, mert karácsonyra kaptam amúgy 1), fésű 1, fogkrém 1, fogkefe 1-1, sampon, szappan 1-1. Mindig akkor veszünk vmit, ha elfogy...
2017. jan. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is nagy raktározós vagyok, de azért ennyi nincs :-) ha akciós valami nem romlandó akkor veszek többet, ha kezd fogyni a készlet, akkor figyelem az akciókat és akkor veszek.
2017. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!