Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miből mennyit tartotok otthon?

Miből mennyit tartotok otthon?

Figyelt kérdés
Most listát írtam és pl dezodorból 4 db van itthon, WC papírból 2 db 24-es pakk, fogkrémből 3 doboz. Van, aki erre ezt mondja sok. Tényleg?
2017. jan. 21. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ennél több van nekünk.
2017. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok? Ha akciós, akkor többet veszek belőle, úgyis el fog fogyni.
2017. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem sok, dezodorom is van többféle, úgyis elfogy, WC papír attól függ hány ember él a családban, de hát az sem romlik meg, fogkrém is elfogy hamar ha az ember minden nap 2x mos fogat minimum.
2017. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki hogy szokta. Parfüm nekem 2 van. Fogkefe fogkefe mindig úgy hogy 1 használatban meg 1 új. Fogkrémet 2 fajta van, akkor veszünk egyet amikor már paszírozni kell belőle. Wc papirt is akkor veszünk 1 csomagot amikor 2-3 guriga van már csak. Folyékony szappant is akkor veszünk amikor már majdnem teljesen üres. Mosóport is így veszünk. Mosogatószer 2 flakonnal szokott lenni.
2017. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálam is mindenből van tartalék, hogy ne reggel kelljen elmászni a közértbe egy tubus fogkrémért, ha az előzőből már satuval se lehet fél grammnyit kinyomorgatni. Mikor a tartalékot feszem elő, felírom a listára, és a legközelebbi bevásárláskor abból is veszek.

Akciós cuccokból én is be szoktam tárazni, és akkor egy jó databig nincs vele gond. Ezek nem romlandó áruk, fogkrém, wc-papír, dezodor, évekig elvannak a szekrényben/spájzban.


Egyébként meg mit foglalkozol vele, hogy más mit mond arra, hogy te mennyi papírgurigát tartasz otthon? Egyáltalán, hogy kerül ez szóba? :D

2017. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére van nagy éléskamrám, meg a pincében is van hely. Ezért amikor akciós valami hosszú szavatossági idejű termék megveszek 1-2 kartonnal. Ásványvíz, üditő, liszt cukor, wc papír, szappan stb.
2017. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálam is van ennyi. Glamour napokon akciósan bevásároltam, azóta nem kellett tisztálkodási szert vennem. Szerintem nem sok, egy polcot sem foglal el a szekrényben ennyi holmi.
2017. jan. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálam a megbontotton kívül egy tartalék van, de azt is sokszor csak akkor veszek, ha már fogytán van a bontott. Dezodorból van több, abból nem tartalékolok, és krémekből, sminkből sem, tönkremegy.
2017. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Deóból 2db van itthon, egy a férjemé egy az enyém. WC papírból 12-es csomag. Fogkrémből 2 (az egyik amit használunk). Nem sok amit írtál.
2017. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem sok nekem kb 20 tusfürdőm3 habfürdőm 10 parfümöm 6 deóm van már bánom hogy összevásároltam akcios volt és megvettem de hogy mikor fogynak el...?
2017. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!