Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ti milyen szerszamot, gepet...

Ti milyen szerszamot, gepet tartotok otthon?

Figyelt kérdés
Kinek mibol all a sajat szerszamparkja?

2016. dec. 20. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Amire idáig szükségem volt. Fúró, csavarozó, dekopír fűrész, kalapács.(plusz az alapok, csavarhúzók, villáskulcsok, fogók, mérők. Meg a hobbykhoz tartozók: Forrasztó, gravírozó, pyrográf)


20F(egyedül élek)

2016. dec. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nemcso ***** válasza:
Fúró, ütvefúró, álványos fúró, nagy és kis flex, köszörű, gyaluk, vésők, kalapácsok, fogók, pillanatszorítók, satu, üllő, hegesztő, forrasztó és pillanatforrasztó, csavarhúzók, vezetékes és akkus csavarbehajtók, villáskulcsok, dugókulcsok, csiszológép, gérvágó.
2016. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hosszú lenne felsorolni! Gyakorlatilag egy jól felszerelt műhely autójavításhoz (szerelés, kaszni, fényezés) és szerkezeti lakatos munkákhoz.

Néhány kőműves szerszám, pár cucc finommechanikához és elektronikához, egy-két asztalosipari szerszám és gép, kerti szerszámok, meg a tök tudja mennyi szerszám amit ritkán, vagy sosem használok, csak valami speciális munkához vennem kellett.

2016. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ezeket mind csak hobbi celra vettetek/tartjatok?
2016. dec. 21. 14:32
 5/9 nemcso ***** válasza:
Mi csak saját célra használjuk.
2016. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem nem hobbiból vannak, a munkáimhoz kellenek.
2016. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Ház körüli munkákra, ha valami elromlik megjavítani stb. Plusz építettem pár bútort is, mert tized annyi pénzből megvolt mintha vettem volna

2016. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha jól értem akkor most kezdesz saját háztartásba. Én vennék egy komplett szerszámkészletet + egy ütvefúrót készlettel együtt.

[link]

2016. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hobby célra gépek: fúrók (sima, ütve, oszlopos, kicsi műszerész), hőlégfúvó, esztergagép, hegesztőgép, dekopir és körfűrész, két flex, kis kohó (saját gyártmány), köszörű, asztali körfűrész (saját), kompresszor, forrasztópákák, olvasztópákák, multiméterek, több labortáp ami most így eszembe jutott. Szerszámokat számát se tudom, pl. reszelőkből van vagy 100, fogókból is, van egy nagy és két kicsi fullos krovakészletem, stb, kb. 24nm-en alig férek el... 28 éves jogász vagyok, tehát csak és kizárólag hobby célra vannak ezek, nem megélhetést szolgálják; itthoni felújítások és barkácsolásokhoz, szerelő és "szakember" a műanyag ablakok betételét leszámítva nem járt itt (az is csak a garancia miatt). Jelentős részét magam vettem, de van amit örököltem nagyfatertól, fatertól (pl eszterga). Bele se merek gondolni mennyi pénzt költöttem el ezekre... De tény, hogy nem kidobott pénz, ha az ember veszi a fáradtságot és utánanéz a dolgoknak s emellé türelmes akkor egy "szakemberen" rengeteget lehet spórolni.
2016. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!