Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A kádban az elesés gátlót...

A kádban az elesés gátlót hogy lehet tisztán tartani?

Figyelt kérdés
Talán ismerős lehet nektek - már akinek van ez a gumi rács a kád aljára, tapadókorongokkal az alján - hogy a fürdetőkrém lerakódik rá, a korongok közé, rózsaszínes lesz idővel, nyálkás, gusztustalan. Én körömkefével szoktam kipucolni, de elég macerás, van esetleg valami jobb módszeretek, akár már a lerakódás megakadályozására vagy a tisztításra?
2015. okt. 9. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Keféld át, majd hipos vízben áztasd 2-3 órát, akkor tiszta lesz.

Fürdés utàn mindig ki kell valahová akasztani, hogy le tudjon csepeg mi, s ki tudjon száradni teljesen, a víz meg a szappan ne poshadjon bele.

2015. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ecetben (20%-os!) szoktam áztatni, az szinte mindent leszed. Ha szódabikarbónát is borítasz bele, akkor végképp lerobbant mindent róla.

És elég leöblíteni, mert egyik összetevő se káros.

2015. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
GYERMEKVALLALAS KATEGÓRIA????????
2015. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, mivel az elesés gátlót többek között kisbabák alá szokták tenni, és a kisbabáknál használnak gyógyszertári fürdetőt, ezért itt bátorkodtam feltenni a kérdést. nem pontozlak le, nincs kedvem.


2-es és ezek nem ártanak az akril kádnak? domestossal csináltam de az nem túl környezet barát

2015. okt. 9. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Én mosógépben mosom, mindig tiszta, és nem kell sikálni. Fürdés után meg gyorsan lespriccelem a zuhannyal, és a kád szélére lógatom.
2015. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Kicsit sem érdekel, hogy leponozol e. Az eszköz neve csúszásgátló és nem csak babáknál hasznaljak, hanem kB mindenki, aki nem akar elesni a fürdőkádban /zuhqnyzoban. Tisztítani a szappan lerakodast kefével és vízzel lehet, nálunk minden héten hypoba is be van aztatva
2015. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de semmi sem rakódott le rajta, míg nem volt meg a kisbabánk, értsd már meg hogy kimondottan a babafürdető rakódik le rá. Ráadásul pl anyám se használ, az anyósom se használ, gondoltam kisbabásoknál gyakoribb.

de legyen igazad, nekem 8 melyik kategóriába tartozik, csak a válasz érdekel..aki normálisan válaszol a kérdésre, annak köszönöm.


Mosógépben milyen programmal mosod?

2015. okt. 9. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
40 fokon mosom, normál program. A kádkilépőkkel együtt szoktam mosni.
2015. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!