Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi az isten tart ilyen sokáig...

Mi az isten tart ilyen sokáig egy mosásban?

Figyelt kérdés
Feleségem nem volt itthon a héten, szóval rám marad minden házi munka. Holnap jön haza, én meg még nem vagyok kész semmivel. Van három adag mosnivaló. Az egyiket már vagy egy órája betettem, de csak nem akar megállni az a szar... Illetve néha pár másodpercre leáll aztán kicsit újra forog aztán megint megáll... Normális ez? Basszus nem csináltam meg semmit és még elcseszem a mosógépet is engem kibeleznek holnap!!
2015. máj. 1. 22:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Fehétet pirossal? Ennek se lesz jó vége! Nem mondta az asszony, hogy szortírozni is kéne?
2015. máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Költőnő? válasza:
100%
elképzeltem, ahogy ott pánikban megy a csetlés-botlás:))) vicces nagyon:) Az én uram is így kezdte, azt hittem, viccel, mikor odaállt mellém, h hadd próbálja ő, csak mondjam mit hogy kelll:D
2015. máj. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%
Sikerült? Kb olyan lehetsz, mint a férjem. Itthon hagytam a két kicsivel, és a romokkal, hogy hajrá, hát neki nem ment... Addig halogatta, míg akkora káosz nem lettjj, hogy nekem is 3oraba telt rendet rakni. A mosásról konkrétan letiltottam, max az indító gombot nyomhatja meg kérésre.
2015. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nálam egy program kb. másfél óra. Amúgy a fő gond nekem nem az idő lenne, hanem hogy hova teregetek ki három mosásnyi ruhát. :)
2015. máj. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
az lehet h nem tuds mosni, de az képtelenség hogy egyszer sem voltál otthon mikor ment a mosogép? akkor tudhatnád h nem 5 percig mos
2015. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Szegény feleséged, te tényleg ilyen béna vagy? És piros a fehérrel? Mégis mi alapján osztottad 3 csoportra a ruhákat? A mi mosógépünknél 2,5 óra egy eco-program.De azért remélem kamu..
2015. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

A mosószoba ajtaja általában be van csukva én meg nem szoktam ott állni és hallgatózni. És nem mostam pirosat fehérrel, az egy huzat volt amin ilyen piros minták vannak. Azt nem igazán lehet szét szedni.

Amúgy haza jött feleségem, mondta hogy nem is remélte, hogy ilyen jelentős sikereket érek el. Gondolom nem dicséretnek szánta, de lehetett volna rosszabb is.

2015. máj. 2. 14:38
 28/29 anonim ***** válasza:
90%
Gratulálok, jövő héten már a cipődet is megtanulod bekötni, ugye?
2015. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
83%

Jajj ne bántsátok már! =D

Gondolom senki nem úgy született, hogy tudja hogy működik a mosógép. Mikor először álltam előtte és is leginkább csak a szemem meresztgettem és és bűvöltem a használati utasítást. Mindig van első alkalom. Most bénázott egy sort, legközelebb már tudni fogja.

2015. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!