Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi az isten tart ilyen sokáig...

Mi az isten tart ilyen sokáig egy mosásban?

Figyelt kérdés
Feleségem nem volt itthon a héten, szóval rám marad minden házi munka. Holnap jön haza, én meg még nem vagyok kész semmivel. Van három adag mosnivaló. Az egyiket már vagy egy órája betettem, de csak nem akar megállni az a szar... Illetve néha pár másodpercre leáll aztán kicsit újra forog aztán megint megáll... Normális ez? Basszus nem csináltam meg semmit és még elcseszem a mosógépet is engem kibeleznek holnap!!
2015. máj. 1. 22:20
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
73%
Jajj... Meg kene nezni mennyi ido.. Kb 2-2,5 ora 1 program
2015. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Egy hosszú program tart egy órahosszáig. A gép időnként "pihen", vagy vizet vesz fel, vagy kiüríti. Nincs semmi baja a mosógépnek.
2015. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit: van olyan mosógép, aminek az ajtaját csak a mosás befejezése után néhány perccel lehet kinyitni, nehogy erőltesd.
2015. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a következőkhöz másik programot használj. Van, ami csak egy óra vagy fél óra. (neten nézz utána a mosógép leírásának)
2015. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
2,5 óra?? Úr isten... Fogalmam sincs milyen program. Az egyik tekerőjét 40 fokra állítottam a másik meg nem tudom mi de 500ra (még 700 meg 1200 van rajta). Azonkívül vannak még gombok, de csak az indítót nyomtam meg.
2015. máj. 1. 22:28
 6/29 anonim válasza:
100%
Az 500-as a fordulatszám lesz centrifugánál. Nézzél már egy használati utasítást, mert annak semmi értelme, hogy itt kérdezősködsz! Netről is le tudod tölteni, csak írd be a gép típusát. Nálunk másfél óra egy program, ha beállítjuk, hogy gyorsan végezzen, mert amúgy kb 3 óra...
2015. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%
Neten nezd meg a hasznalatijat. Egyebkent jo kibuvo lehet, hogy nem tudtad hogy kell elinditani. En meg sajnalnalak is a feleseged helyebe.
2015. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a mosógépen van egy 30 perces és egy 45 perces program is, de az átlagos mosóprogramok tényleg 1,5-2 órásak. Hát holnapra biztos nem szárad meg ennyi ruha.
2015. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Üdv a felnőttek világában.

Ne mondd már, hogy te most mosol életedben először!? Amúgy meg egy egész hét állt rendelkezésedre, ez alatt semmit nem csináltál?

2015. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Legalább most látod, hogy mennyi meló jut a nőknek.

keress a neten használati utasítást, ha otthon nem találsz.

2015. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!