Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi az isten tart ilyen sokáig...

Mi az isten tart ilyen sokáig egy mosásban?

Figyelt kérdés
Feleségem nem volt itthon a héten, szóval rám marad minden házi munka. Holnap jön haza, én meg még nem vagyok kész semmivel. Van három adag mosnivaló. Az egyiket már vagy egy órája betettem, de csak nem akar megállni az a szar... Illetve néha pár másodpercre leáll aztán kicsit újra forog aztán megint megáll... Normális ez? Basszus nem csináltam meg semmit és még elcseszem a mosógépet is engem kibeleznek holnap!!
2015. máj. 1. 22:20
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Egyszer már próbáltam, de nem lett jó vége... Most feleségem leírta mit hova állítsak be, de nem gondoltam, hogy ez ilyen sok idő. A hét meg túl gyorsan eltelt, és megint csak, nem gondoltam, hogy ez ilyen sokáig tart.

Na mindegy, akkor rákeresek neten.

2015. máj. 1. 22:37
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

:DDD


Ez kamu kérdés.


Férfi vagyok és tudok mosni, leégne a pofámról a bőr, hogy egy ilyen feladatot nem tudnék megoldani.

2015. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
90%
Hát kis pajtás, akkor ma nem sokat alszol. De nézd a dolog jó oldalát! A mosógépet nem kell őrizni, kimos az egyedül is. Amíg lefut a program, addig pedig megcsinálhatod az egyéb dolgokat, amikre szartál egész héten.
2015. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi barátom mesélte, hogy a bátyja harmincvalahány éves, szülőktől 120 km-re lakik. Vadászpilóta.

Hetente hazahordja a szennyest, mert nem tudja, hogy hogyan kell a mosógépet működtetni.

Ezen kifeküdtem, mert egy vadászgépet tud irányítani, de a mosógépet már nem. :) Feltételezem, hogy a vadászgép irányítópanelja egy pöppet bonyolultabb, mint a mosógépé...

2015. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem gondoltad, hogy ilyen sokáig tart...pfff...akkor ezek szerint te nem csinálsz otthon semmit? Szép.
2015. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Mi is másfél órás programot használunk (valami eco, de én sosem mostan még ezzel a géppel, valahogy a páromé lett ez a feladat, amúgy én vagyok a nő és én vagyok itthon, de mit tesz az? korábban főleg én mostam s volt az életemben jócskán, hogy kézzel, no, azt nem vágyom vissza).

Centrifugálni maxon kéne, így sem szárad hipphopp, bár nem tudom a lakás páratartalmát. Itt napokig szárad a ruha, csak nyáron a teraszon nem. Van hova tenni 3 adag mosnivalót? Nekünk egy adag alig fér el a vállfás tartón és a normál szárítón, bár ez utóbbi a kád fölött van és nem olyan óriási.


A mosógépet nem hiszem, hogy elrontanád azzal, hogy elindítottál egy programot...

2015. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Gondolom a fordulatszámot miközben már megy a gép nem nagyon kéne állítgatni, ugye?

Amúgy meg ne nézzetek valami asszonyverő szörnyetegnek. Kéthetente jön a takarítónő, ő azért sok mindent megcsinál. Ami marad az a mosás, mosogatás, porszívózás, macska etetés. Ez azért nem olyan sok. Csak lusta voltam, hagytam felgyűlni.

Nyilván a macskát nem éheztettem csak a többit.

2015. máj. 1. 23:25
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hagyja-e a gép menet közben, én elvárnám, hogy amíg nem jutott el a centrifugálásig, az átállítható legyen, de azt is elvárnám, hogy hagyja azonnal kinyitni azt a nyamvadt ajtót, ha végez. Nem tudom, milyen biztonsági elvek alapján csinálja ezt... Na mindegy.

De ha ez az első mosás, s van még 2, akkor azoknál majd átállíthatod 1200-ra a fordulatszámot :)

2015. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu.


Persze, este 9 után indít el 3 mosást :)

Inkább 3 sört, és jön a hülyeség.

2015. máj. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Persze kamu, egyértelmű...

Amúgy már a harmadik kör megy. Azóta el is mosogattam, most már unatkozom. Szóval csináltam képet, csak hogy egyértelmű legyen, mennyire kamu. Már aludnék nagyon...

[link]

2015. máj. 2. 02:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!