Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nekem is mosogép bajom van...

Nekem is mosogép bajom van segitenétek?

Figyelt kérdés

tezsek fel képet


tegnap mostam fehér ruhákat volt vagy 10 darab kimostam kivettem a gépböl(minek után leállitottam mert olyan hangokat adott ki hogy azt hittem szétesik.

kinyitottam a fedelét és termetes lyukat találtam ott aol elviekben tilos lenne. és mondom mindig za értékhatáron belül mostam a géppel. 5 éves a gép.


szerintetek kuka?


2015. márc. 16. 07:57
 1/7 A kérdező kommentje:
2015. márc. 16. 07:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez olyannak tűnik, mintha valami beszakította volna azt a feltehetően műanyag körbefutó karimát. A kitört darab nyilván ott van valahol az üst fala és a forgódob között. Azt mindenképpen ki kell venni. Talán egy szerelő ki tudja cserélni a műanyag karimát.
2015. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!
2015. márc. 16. 08:31
 4/7 anonim ***** válasza:
vsz a dob törte el. Eltört a rugója vagy csak kiakadt vagy ilyesmi okozhatja
2015. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És még a nyitófülön kellene lennie egy műanyag nyitószerkezetnek is, szerintem az szakította be oldalt, tehát annak is ott kell lennie valahol belül.
2015. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Illetve házon belül, dobon kívül :)

--előző voltam--

2015. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én nem dobnám ki csakezért a gépet, ha a darabot sikerült kibányászni, akkor szilikonragasztó/tömítővel visszaraknám a helyére, ez egyrészt biztosan tömít, másrészt bírja a meleget is. Ha a hiányzó darab nincs meg, akkor pedig (szintén szilikonnal) lehet felragasztani sörös/kólás dobozból kivágott darabot, ami elfedi a lyukat. Így bár nem lesz olyan, mint az új, viszont tökéletesen használható lesz
2015. márc. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!