Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Forgótárcsás mosógép kérdések?

Forgótárcsás mosógép kérdések?

Figyelt kérdés

Volt már egy ilyen kérdésem másik, idevágó kategóriában, de nem kaptam eléggé hasznos infókat.


A lényeg, hogy nemsokára költözünk, ott még nincs vezetékes víz bevezetve és marad ez a mosási alternatíva+centrifuga.

Még sosem használtam ilyet, egy kicsit tartok is a dologtól.


Elég csak hideg vízzel felölteni vagy meleg vízzel kell? (Utóbbi kicsit macerás lenne, mert akkor a kis vízforralómmal kéne vagy 20-at fordulnom, de megoldható)


Milyen mosószer mehet bele? Elsősorban olyan kéne, ami "környezetbarát", könnyen lebomlik.


Bármi más, ami nem jut eszembe.....de te már kitapasztaltad, írjad bátran!


2015. febr. 23. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már "öreg" vagyok, ilyennel mostunk régen. Igen, meleg víz kell bele, ha tisztára akarod mosni a ruhát. A fehér ruhát előtte kicsit áztathatod, majd a mosógépbe ugyanabba a vízbe egymás után több adag ruhát is bele tehetsz. Először természetesen a kevésbé piszkos fehéreket, utána a piszkosabbakat, vagy sötétebbeket. Mindenféle mosószer jó bele - kivéve ha nagyon erősen habzik.
2015. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól lehet vele mosni, de meleg víz kell bele. Forralj fazékban tűzhelyen.

Bármilyen mosószer jó hozzá. Teletöltöd a jelig, feloldod benne a mosóport, bele a ruhákat, annyit, hogy könnyedén tudja forgatni. Ezt majd kitapasztalod. Hagyod forogni 3-4 percig, majd ezt is kitapasztalod, ott is hagyhatod, amíg mos.Utána öblítés a kádban, lavórban, majd a centifuga.

2015. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legjobban a keverőtárcsás gép tud mosni!!! Bánom, hogy kidobtam valamikor...
2015. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden mosás előtt forgasd meg a tárcsát,hogy nincs e megszorulva .Mosás végén meg forditsad oldalra,hogy a tárcsa alól is kifollyon a víz .Ne a környzet barát mosóporral foglalkozz,inkább arra ügyelj gyenge habzású legyen .Csak a nagyon szennyezett zsíros ruhákat szokták beáztatni .Már forogjon a tárcsa,mikor a ruhát beleteszed,de az enged is el azonnal ,mert összecsavarja különben .
2015. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Forgótárcsás mosógépben is van olyan, amelyik melegíti a vízet, és van amelyik nem.

Centrifugát vegyél mellé, illetve van olyan kombinált forgótárcsás mosógép, ami egybe van építve a centrifugával.


Nem kell félni, egyszerű használni.

2015. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!