Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Forgótárcsás Hajdú mosógép,...

Forgótárcsás Hajdú mosógép, van -e még ilyen valakinek? Meg vagy vele elégedve?

Figyelt kérdés
Nekem sokáig az volt, és még most is ráfanyalodok, ha elromlik az automata...
2010. máj. 23. 21:25
 1/3 anonim válasza:
Én 33 éve használom :-))) Nagyon tiszta ruhát lehet vele mosni.És takarékos. 1 gép vizzel gyakorlatilag mindent ki lehet mosni. Természetesen van automatám is (cca.26 éves), de mindkettővel mosok szinte minden hétvégén. Én nem szivesen válnék meg tőle. Igaz sok fehér holmival dolgozunk (törülközők, lepedők)és ezeket szerintem olyan patyolat-tisztára mosni egyszerü mosóporral (olcsón) nem lehet mással, mint a keverőtárcsással.
2010. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen. Viszont öblögetni, meg centrifugálni elég fárasztó. Azért valljuk be ,kényelmesebb az automata... Meg nem tudom, nem fogyaszt-e sok áramot? /az automatához képest/
2010. máj. 23. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is van tárcsás mosógépem, az automata mellett.

sok olyan dolog van, amit nem tehetsz be az automatába,vagy nem fér be.Pl. nagykabát,mosható paplan-párna,szőnyegek stb,erre jó a tárcsás mosógép.Mellette ott a régi centrifuga is, ha kézzel vagy a tárcsással mosok, vagy az automata valami miatt nem jól centriz ki (pl.vízlepergetős anyagból készült ruhát mosok),akkor a centri nagy segítség.Én ki nem dobnám, semmi pénzért!

2010. máj. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!