Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az összes kínai láncfűrész...

Az összes kínai láncfűrész egy kaptafa? Pl fuxtec. Güde. Straus.

Figyelt kérdés

Tehát nézegetem a videókat a kínai láncfűrészekről. Van pl egy güde valami 400-as ha jol emlékszem. Az jobb oldalról totál úgy néz ki mintba fuxtec 6150. Ugyanaz a lánc dekni stb.. Csak más szín. A légszűrőház fedelén ugyan úgy ott a csavar. A blokkja ugyan az szemből ugyanaz a szürke ugyan azokkal a csíkokkal. De a straus blokkja is ugyannúgy néz ki és még lehetne sorolni nagyon sokáig aminek a blokkja ugyan az. Ezeknek viszont a ccm és a teljesítnény eltér. Szerintem csak a hengert változtatgatják meg a dugattyút. Soknak a súlya is megegyezik. A folyadékok tartálya is teljesen megegyezik. Pl a güde 2.7 lóerő. 45 ccm ha jol emlekszem. 65000 ft. Fuxtec 61.5 ccm 3.2 lóerő. 40 ezres ár.


Sokan aztmondják hogy a fuxtec nem említhető a straussal pl. De há ugyan az a blokkja mind a kettőnek.

Ittncsak a burkolatok meg a nevek másak és mind egy kaptafa és csak parasztvakítás van? Vagy mondjuk a fuxtec a legjobb a kínaiak közül?


2015. jan. 11. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb komatsu klón.

Szerkezetileg egy kaptafa.

Nagyobb lóerót kamuból írják rá, hogy megfelelően az Eu-s károsanyagkibocsájtásnak.

Magyarúl nincs Kat a kipufogóban.

Ha van valakinek egy imbuskulcs készlete akkor fillérekért lehet rá jobb minőségű henger szettet venni, lecseréled, bejáratod és sokáig szolgál.

Az alkatrészek mind filléres témák.

Ha nem üveghangon nyomod neki, ésszerűen állítod be a karburátort akkor sokáig el lehet velük dolgozgatni. Sokan javasolják a használt gépeket mint Pl stihl, husquarna ezeket is szerelni kell.

Nem azért adják el mert tökéletes gyári állapotban vannak.

Igazából az összes mezőgazdasági gépet karban kell tartani.

Nekem egy noname kínai van kuplungot csillagkerekesre cseréltem és ennyi.

Eddig 3 évi tüzifát aprított fel gagyi piacos lánccal, vezetővel..

Szerelgetni kell ez tény.

Viszont ez nekem nem okoz problémát.

2023. aug. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!