Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 2t stihl keverőolaj láncfűrész...

Lacikaf kérdése:

2t stihl keverőolaj láncfűrész kenésére?

Figyelt kérdés
Helo érdeklődnék hogy 2t stihl keverő olajat lehet-e láncfűrész kenőolajnak használni???
2014. dec. 2. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem...nem arra való-és nagyon híg is hozzá. Akkor inkább egy olcsóbb ásványi lánckenőt.
2014. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lanckenőnek legolcsóbb sütőolajat hasznaltam anno
2014. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz drága olajat tenni oda, ahová a harmadába kerülő lánckenő olaj is jó? Nincs otthon, és sürgős a favágás?

Ha épp nincs lánckenőd, és ki akarsz vágni egy fát a kertben, ennyi munkára éppenséggel 2T-t is használhatsz, nagy baja nem lesz, csak enni fogja a drága olajat.

A lánckenő olaj amúgy nem egy szuper valami, ezt mutatja az ára is. Egyetlen használatra való, nem kell sokmindent kibírnia, mint pl. egy 4T motorolajnak vagy hajtóműolajnak. Egyetlen plusz, hogy szokott tartalmazni valami tapadásfokozó anyagot, meg persze nem fogy annyira.

Én amúgy ingyenesen beszerzett hajtóműolajat használok, még nem tapasztaltam hátrányát.

2014. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2014. dec. 3. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!