Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi történhetett a gázsütőmmel?...

Mi történhetett a gázsütőmmel? Nagyon gyenge lett a láng, fel sem melegszik 200 fokra.

Figyelt kérdés
Gesztenyét sütöttem és 1-2 felrobbant (xD), utána ki kellett takarítani az egész sütőt. Most nagyon gyenge a láng, begyújtani is alig lehet. A felső égők tökéletesek, mint eddig.

2014. dec. 20. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami darabka került az égőnek abba a részébe ahol a levegőt keveri a gázhoz. Most nem hogy sárga lánggal ég a gáz?
2014. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lett sárga, ugyanúgy kék.
2014. dec. 21. 05:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg az égő fúvókáját kell kipucolni, mert kevesebb gáz jut az égőbe.
2014. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Vagy lehet hogy most ért el hozzátok a rezsicsökkentés, most a gáz mennyisége csökkent.
2014. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy a pukkadozó gesztenyék hatására egy kis rozsda levált a gázcsőről és éppen keresztbe fordulva van most a beömlőszelepnél. Hívj szakembert, és kipucolja...
2014. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is valami ilyesmire gondoltam. :/
2014. dec. 22. 16:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma 2 órán keresztül sütöttem benne 170 fokon (feljebb nem ment). Most lehűlt, kipróbáltam újra és megjavult! :))
2014. dec. 23. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!