Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jajj istenem nagyon boldog...

Jajj istenem nagyon boldog vagyok ez hogy történhetett?

Figyelt kérdés
Végre visszaköltözhettem a felujitott házba és van mosogatógépem whirlpool a neve a konyhabutorba van építve és már sírtam a páromnak hogy szeretnék új zepter edényeket mert ezek már nagyon csúnyák beletettem és ragyogó fényes lett és eszembe se jutott csak főztem és beletettem utána úgy csillog hogy hihetetlen na és a poharaim is ámulatba ejtő mit ajánlotok ezekhez a gépekhez mire kell figyelni? karbantartani?
2011. aug. 8. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon semmit, kell bele a só, de az kb félévente.

Én időnként elindítom üresen, 65 fokon, fél liter ecettel.

2011. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudok tippeket adni,de nagyon orulok hogy boldog vagy.Remelem en is az leszek egyszer.
2011. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem hagytad magára a párodat közben a mosogatógéppel? :)
2011. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Végre valaki az örömét is megosztja!
2011. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
csatlakozom az előzőhöz és feldobtad mégjobban a napom. jó szív vagy :)
2011. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Só az legyen benne és én öblítőt is szoktam tenni bele mindig (mosogatógépbe valót). Sokkal szebbek lesznek az edények és a poharak szép fényesek. :)

A LIDL-s W5 öblítő olcsó és teljesen jó.

2011. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valóban jó dolog olyan dolgokról olvasni, amikor valaki örül valaminek, engem is feldobott. Köszi!


(Talán csinálni kellene egy olyan kategóriát is: Minek örültél ma? Mit szóltok hozzá?) Bocs az OFF-ért!

2011. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki boldog ! Gratulálok az uj felujjitott lakásodhoz! Élvezd sokáig!!!!!
2011. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van kéne ilyen napi boldogságos izét csinálni :) mindenkit felpontoztam hát most ez az eltelt 4-5 év pokollá tette az életemet előző párommal ment a vita mert felvette a pénzt nekem ott volt a kocsi fizetnivaló adósságból adósságba keveredtünk és eluszott egy jo lakásunk ami 2+2 félszobás volt az eggyik autó is eluszott és rajtam töltötte ki a dühét és jol megvert pedig nem is én vettem fel a hitelt hála a jo istennek kiment külföldre ne tudjátok meg berugdosott az aztal alá mert nem áltam ki a 6 osra utána mentem barátnömmel külföldre takarítani fél év alatt összeszedtünk jo kis összeget addig a gyerekemet anyukáméknál kellett hagynom persze nem ingyen mert nem várol el tőlük most megismerkedtem kb 3 éve a mostani párommal akivel vettünk egy nem tul jo állapotban lévő házat de a teteje jo volt meg kivüröl is csak bellüröl nem nembaj sok kuporgatás után legalább nem a szörnyübe lakunk most is sporolok nem pazarlok köszi mindent :)
2011. aug. 9. 01:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy örülsz!

Nagyon sok boldogságot és hosszú együtt töltött éveket kívánok a pároddal, no és a mosogató gépedhez:))

Kívánom, hogy minden napod legyen annyira boldogság teljes, mint a tegnapi!

2011. aug. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!