Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez hogy történhetett meg? Mit...

Ez hogy történhetett meg? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt mosógépet a bizományiból whirlpool nagyon sok volt még bent egy csomóan vettek hazahoztam beüzemeltem és minden ment tökéletesen mikor jött volna a szivattyúzás katt se jobra se balra ha megmozditottam a kapcsolót akkor ment tovább azt hittem koszos a szűrő de kicsavartam full száraz volt és a szivattyú lapátjait se láttam a párom nagyon ideges volt eldöntötte a mosógépet és nem volt benne szivattyú hanem a szennyvíz cső rá volt mókolva a dob műanyagházához........... ja és az oldalánál áltszik hogy feszegették már szét el is volt töve az a műanyagház most mit tehetnék??? 16 ezer forintom ment el a semmibe a szerelő 10 ezerér csinál bele szivattyút és azt a műanyagházat 30 ezerér cserélné ki mit tehetnék nekem nagyon furcsa volt már ez a gép mert nekem világ életembe whirlpoolom volt és a családomba is mindenkinek az van és mikor ott kattahnt eggyet már sejtettem hogy átvertek ja és ahol vettem azt az üzlethejséget 1 napalatt bezárták ?! az van kírva az üzlethelység eladó és full üres ...
2011. jún. 30. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt buktad.
2011. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kaptál róla semmilyen papírt?és azelőtt mi volt ott,hogy ilyen gyorsan bezárt?hát nagyon sajnálom de ez nagyon drága tanuló pénz volt.ezzel azt hiszem nem is tudsz sehova fordulni.
2011. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmijen papírt és nagyon sokan voltak ott a boltba vagy 20 mosógép volt az tuti és kb 7 en vettünk is csak a programtáblázatot kaptam mint papírt és ma akartam visszamenni és láttam hogy üres és eladó majdnem szívütést kaptam a párom itt ordibál velem hogy hogy lehet ennyi eszem ahelyett hogy inkább újat vettem volna most utólag okos az ember rájöttem hogy marha voltam :(
2011. jún. 30. 13:25
 4/5 A kérdező kommentje:
semmi üres volt a helység és multkor láttam hogy nyílt egy ilyen bizományi szerűség ilyen szagelszívók kisebb szekrények mosógép porszívók voltak benne
2011. jún. 30. 13:26
 5/5 anonim válasza:

egy liter kromofág a kocsijára...esetleg vedd el az anyja szüzességét! az tuti bejön :)

ha nincs kedved ezekhez, akkor marad a jóöreg módszer: bézbózütő,boxer,símaszk....

2011. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!