Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell használni a mosógépet?

Hogy kell használni a mosógépet?

Figyelt kérdés

Ma itthon maradtam, nem mentem suliba és azt akarom, hogy édesanyám rendbe, tisztaságba érkezzen haza, hogy lazuljon. De ehhez kéne a mosógép is, amit én nem tudok használni. Annyit tudok, hogy feketét a feketékkel vagy sötétekkel, világost a világosokkal (színes, fehér, stb...) De van az a kihúzható fiók, mit hova kell rakni/önteni? Sajnos erről fogalmam sincs, eddig csak a mosogatógéppel volt dolgom :|

[link]

Kérem segítsen valaki :D

18/F



2014. nov. 14. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves és figyelmes amit elterveztél, de szerintem a mosással várjál. Nem ismerem ugyan Anyukádat, de ha csak fele annyira háklis a mosásra, mint én akkor nem biztos, hogy örülni fog neki.

Porszívózzál, törölgesd le a port mindenütt, akár még a szekrény tetejéről is, moss el olyan dolgokat amiket nem takarítunk napi szinten, pl. konyhai szemetes lesikálása Domestos-szal, Flóraszepttel, ablakot is pucolhatsz, felmoshatod a köves helységeket, sikáld ki a zuhanykabint ill. kádat, WC-t, kisebb szőnyegeket kirázhatsz és még ezekkel sem biztos, hogy végzel mire hazaér. :)

2014. nov. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, ezekre eddig is gondoltam, de főképp a saját ruháim vannak a szennyesben, azokat mindenféleképp szeretném kimosni. Csak nem tudom, hogy hova mit kell önteni :/
2014. nov. 14. 07:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első fiókba teszed a mosóport, a másodikba az öblítőt, egyikből se tegyél túl sokat, és csak akkor moss, ha tudod a gépet kezelni, nehogy elromoljon, mert akkor nem örömet okozol majd anyukádnak.
2014. nov. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress leírást a neten típus alapján. A képről nem lehet megmondani, hogy milyen gép az.
2014. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

(valamilyen Bosch)


tényleg kell a használati utasítás, mert a bal és a jobb tartályrész szerintem mosáshoz és előmosáshoz való mosópor tároló, a középső pedig az öblítőé


csak ugye ebből nem derül ki, hogy melyik az előmosó

2014. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

A bal oldaliba tedd a mosóport, középre az öblítőt.

A dobot 3/4-ig töltsd meg.


Sok sikert!!! Menni fog, nekem a 8 éves is simán indítja a mosógépet, felügyelettel.

2014. nov. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mostál-e végül, de azokat todod, hogy mit hány fokon, mennyi mosószert, milyen kupacokat kell csinálni, meg ilyesmi? :)
2014. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

A baj lyukba kell mosópor, ennyi.

Kb. 2 pár zoknihoz egy kólakupaknyi mosópor, kb. 10 pólóhoz kb. fél deci mosópor.:)

40 fokon kell mosni a napi ruhát, úgy mint nadrág, edzéscucc, pulóver, póló, fehérnemű, zokni, kabát, táska. De bele is van varrva a cédula, hogy hány fokban szabad mosni és miből van.

Ha ablakos a gép, látni fogod, mennyire habzik. Annyiszor öblítsd ki, míg már nem habzik!

Az egyik mosógépünk nagyon kevés vízzel öblít, ott több öblítést kell csinálnom, a másikkal csak egyet-kettőt.

2014. nov. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
* bal lyukba
2014. nov. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!