Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ciki ha nem tudom használni a...

Ciki ha nem tudom használni a mosógépet és a gáztűzhelyt 18 évesen?

Figyelt kérdés
Lány vagyok! Szeptembertől kolis / albis leszek, mit fognak gondolni rólam?
2009. jún. 17. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem ciki hanem tiszta szégyen!

Igazán itt az ideje megtanulni!Én már 13 évesen is tudtam ,attól hogy nem én mostam. Azt azért nemmondom hogy én mostam de 16 éves koromtól külön mosom a ruháimat,mostmegmár férjess aszzonylétemre is aztmondom egy lánynak aki 18 éves igazán tudni kell mosnia a saját ruháját.

2009. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak részben az.

Minden mosógép más, én sem tudom használni sem a miénket sem a barátomékét.

Viszont a gáztűzhely begyújtása nem egy nagy ördöngősség, én már simán begyújtottam 10-12 évesen is, csak előtte ellestem, hogy hogyan kell, szóval számomra kicsit fura, hogy ezt nem tudod használni, de a mosógéppel semmi cink nincs.

21/L

2009. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
jha előző vagyok: ahol most lakok ott nincs mosógép, és kézzel mosok, hozzászoktam.
2009. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé...
2009. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
a nyaron megtanulhatod:)
2009. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én 20 vagyok lány de már 2 éve férjnél.szóval kutya kötelességem hogy betudjak gyujtani gáztűzhelyet és hogy mosni tudjak:)mivel főzök és mosok is ez igy megy csak:)Amugy már ideje lenne megtanulni szerintem ezt ne mond senkinek mert kifognak nevetni. énis nagyot mosolyogtam rajta. anyukádéknak sosem segitessz?vagy nemszoktál pl magadnak ha megéhezel sültkrumplit csinálni?
2009. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
pfffffffffffffffff akkor mégis mitszoktál otthon csinálni vagy segiteni a szüleisnek?erre nagyon kiváncsi lennék...pffff
2009. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Igen is meg nem is, de egyszerű megtanulni, úgyhogy kezdj hozzá. Amúgy lehet, hogy a koliban lévő teljesen másképp fog működni, úgyhogy első használatnál mindegyiknek érdemes tanulmányozni a használati utasítását. Én is ezt tettem minden alkalommal, amikor új mosógépünk lett (a mostani a harmadik), mindegyik egy kicsit másképp működött, sőt, a nagyszüleimnél egy nagyon régi típusú van, ami össze se hasonlítható a mi eddig használt mosógépeinkkel, azzal még nem mostam, és nem is menne elsőre egyedül, mert annak meg már a használati utasítása sincs meg talán.
2009. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
a szükség nagy úr. nálunk anyum mosott, vasalt, én takarítottam. azt se tudtam hogy nyúljak a mosógéphez. de mióta külön élek kénytelen voltam megtanulni. anya elmondta mit hogyan, szóval semmi nehéz nincs benne. villanytűzhelyünk volt, azt használtam, de a gázhoz nem értette. most az van, hát meg kellett tanulni. de egyik sem nehéz, ne aggódj. nézd meg hogy csinálja a többi lány, de akár segítséget is kérhetsz, nem ciki.
2009. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
19 éves koromban költöztem el otthonról párommal albérletben. Otthon mikor mentem anyukámhoz és akartam mindig segíteni neki nem igazán engedte,hogy én mossak. Nem azért ,mert féltett,hanem azért mert nem szerette,ha bármit is segítek neki. Főzni sem tudtam,mert nem akarta azt sem,hogy segítsek neki. Szóval mikor elkerültem az albérletben mindent a párom tanított meg nekem. Ki is borultam miatta,hogy 19 évesen semmit nem tudtam a háztartásról. Nem tartotta cikinek,mert ismerte a szüleimet és megértette, hogy miért nem tudom kezelni a háztartási gépeket. Mindenhez idő kell és bele fogsz jönni. Az idő segít és gyorsan bele lehet jönni.
2010. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!