Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy mossam ki a farmeremet?...

Hogy mossam ki a farmeremet? Hogy kell használni a mosógépet?

Figyelt kérdés

2011. nov. 15. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen mosógép. Egy 40 fokos általános mosáson indítsd el, ennek a neve eltérő (színes 40fok, napi mosás 40 fok, stb.) gépenként. Tegyél bele mosóport, ne túl sokat. Ha nem tudsz megbirkózni az adagolójával, akkor egyszerűen öntsd a dobba. Mikor elindítod, ellenőrizd, hogy folyik-e bele a víz, és ha nem, akkor keresd meg a csapot, ahonnan megy a cső a gépbe és nyisd meg.
2011. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

használati utasításra rá tudsz keresni a neten.

Egyébként én 40 fokos pamutmosással szoktam kimosni, kevesebb mosószerrel, mint amennyit ír a doboza, ha nagyon koszos a farmer, akkor 60 fokon, több mosószerrel.

2011. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, és hozzá szoktam tenni a többi ruhához, nem indítok külön farmermosást. A sötétebb árnyalatú farmert a sötétekhez, világosat a világosakhoz.
2011. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előzőekhez még egy tanács:kifordítva mosd, mert úgy nem dörzsöl bele a gép csíkokat.
2011. nov. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még annyit tennék hozzá, hogy mindig nézd meg a zsebeket, nehogy legyen bennük valami.. Centrifugázásnál nem feltétlenül kell a legmagasabb fordulatszámra tenni, csak eszi az áramot.
2011. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!