Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Irtózatosan vízköves és...

Irtózatosan vízköves és koszos WC-t mivel tudok takarítani?

Figyelt kérdés
Új lakásba költöztünk és a WC aljára vastagon rá van rakódva a többéves tisztításmentes használat nyoma. Próbáltam ecetet és különféle tisztítószereket de nem akar lejönni. Nagyon gusztustalan, mit tudtok ajánlani?

2014. szept. 5. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

"6-os, te nagyon el vagy tévedve:DD


10 rugó egy normális ülőke, és a többiről ne is beszéljünk.


Szóval olyan 30-ból már éppen kijön egy WC. Szóval ha nincs kapásból ennyi pénzed, le ne szereld:DD

"


[link] 6090

[link] 950

a maradék 3-ból megvannak a szerelési anyagok


de ha kell extra ülőke kb 4-5000-ért azt is kap (még akár a lidl-ben is)


sőt megkockáztatom, hogy a helyi tüzépen 5-ezer körül kap WC-csészét.


És én is ki tudom cserélni 37/N

2014. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Jól elvitatkoztok egymással vécé csésze árakon. Gondoljatok arra, hogy mennyi más kiadása is lehetett a kérdezőnek. Lehet, hogy Ti kicserélnétek, ő kitakarítja. Én költöztem, nem is egyszer, csak azt vettem, amit nagyon de nagyon kellett, így szép lassan egyenesbe jöttünk.
2014. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy üveg sósav kb 200 Ft, ennél több beruházásra nincs is szükség.


Este beöntöd, és egész éjszaka hagyod hatni. A vizet sem kell kimerni belőle. Ha nincs másik vécé, akkor viszont inkább akkor öntsd bele, mielőtt elmentek dolgozni, hadd dolgozzon, amíg távol vagytok. Ablakot hagyd nyitva, és amikor hazaértek, kétszer húzd le a vécét, keféld körbe, és gyönyörű tiszta lesz.

2014. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!