Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csinál a férjed, mit tesz...

Mit csinál a férjed, mit tesz veled, mit mond és kinek, ha a házimunkába nem úgy csinálsz valamit, ahogyan azt ő elvárja?

Figyelt kérdés
Pld nem az ő kupac ruháját mosod ki elsőre, hanem a gyerekét vagy játszol a gyerekkel matricákkal (spáros) a konyhaasztalon az íróasztal helyett?
2014. máj. 13. 12:34
 1/9 anonim válasza:
Semmit, mért téged megver vagy kiabál?
2014. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A gyerekeknek elmondja, hogy anyátok már megint idióta volt és elhord mindenféle ócska hasznavehetetlennek.
2014. máj. 13. 13:02
 3/9 anonim válasza:
100%
Ez szerintem nem normális dolog.
2014. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyan reagálna normálisan?
2014. máj. 13. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha normális lenne, akkor nem szólna bele, hogy mit hogyan és mikor csinálsz!
2014. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
egyetértek, az előttem szólóval
2014. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem a férjem, csak élettársam. Hogy mit csinál???? Szépen odateszi magát és megcsinálja ő! Mit gondolsz, a férjed szolgálója vagy? Hát nem! Nyilván megteszel, amit tudsz, és ő is megtesz amit tud, de ha valamelyik fél nem végzi jól a dolgát, nem az a megoldás, hogy hibáztatjuk, vagy lehorjuk, hanem az, hogy segítünk neki.
2014. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nálunk párom is mindig segít, amiben tud. Jó javarészt én mosok, főzök, takarítok, mert többet vagyok itthon és szeretem is csinálni, de még sose szólt volna, főleg nem, hogy lehordjon. Volt, hogy elsóztam a levest, gyümölcs levesbe cukor helyett sót tettem, de jót nevettünk rajta, sose volt ebből veszekedés.

Egyszer megakart lepni és betett egy adag mosást, fehérnemű, ágynemű(ami narancssárga és piros rózsamintás) fehér atléták, nadrág, pólók, és persze színfogó nélkül:D

Hát meglepett az egyszer biztos:)

Mi mindketten sokat dolgozunk, én 2 műszakban, szóval felváltva vagyok itthon, de amiben tudunk segítünk egymásnak.

Volt, hogy egy fárasztó nap után későn értem haza, és csinált tojásrántottát, olyan aranyos volt, pedig utál a konyhában lenni:)

Szóval ez nem normális dolog, egymást segíteni kell, és nem leszúrni ha valamit nem jól csinál (szerinte).

ha annyira jól tudja, csinálja meg ő, nem vagy a rabszolga, hogy mindent te csinálj, ráadásul még ug@sson is érte!!!

2014. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem szól semmiért. Azt csinálom, és úgy, ahogy akarom. Én sem kritizálom őt.
2014. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!