Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Életemben először készülök...

Életemben először készülök mosni mosógéppel, Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Sajnos a mosógép használati utasítása elveszett, csak leírnátok hogy mit milyen programmal kell mosni? Esetleg linket? Előre is köszönöm!
2009. szept. 23. 15:53
 1/6 anonim válasza:
Attól függ milyen a mosógéped, milyen gombok vannak rajta... Nekem is volt ilyen gondom, de aztán valahogy találtam egy használati útmutatót a neten. Ha Whirlpool mosógéped van, talán tudok ötletet adni.
2009. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

már bocs, de eddig a patakban mostál, vagy hol???


a régi gépeken van a gombok mellett programtáblázat. ha vlami csillivilli új géped van, akkor pedig dönts belátásod szerint.

én mindent 30 fokon mosok, így is meg vagyok elégedve, még egyszer sem néztek ki emiatt sehonnan :) ja, és a színeset is egybemosom a fehérrel, nem fogok amiatt 5x mosni a héten, mert van 2 fehér pólónk...

2009. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mostam patakban, eddig szüleimmel éltem, most is csak azért nincs így, mert elutaztak pár hétre...
2009. szept. 23. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikerült az első mosás? Én a tarka ruhákat 30 vagy 40 fokon, a fehérneműket pedig 60 fokon mosom. Ha a centrifuga fordulatszámát is lehet állítani, a könnyen gyűrődő ruháknál elég a 800fordulat, egyébként 1000 fordulaton szoktam. Könnyebb lenne tanácsot adni, ha tudnánk milyen a mosógép!
2009. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy hány éves vagy, de én már 16 évesen tudtam egyedül mosógépet kezelni. nem olyan bonyolult, csak meg kell kérdezni anyukát. sztem még örülne is neki, hogy próbálsz részt venni a háztartásban.
2009. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült, de borzasztóan odafigyeltem nehogy egyik ruha átvegye a másik színét, amúgy indesit mosógép.
2009. szept. 24. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!