Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha túl nagy a kuka, hogyan...

Ha túl nagy a kuka, hogyan tudok kisebbet kérni?

Figyelt kérdés
Bérlünk egy házat, és 240 literes a kukánk, amit két hét alatt sem töltünk meg. Eleve kevés szemetünk van, meg szelektíven is gyűjtjük, azt meg külön elvisszük a szelektív gyűjtőhöz. Az árát is sokallom, mert 7500 forint egy hónapban, úgy hogy heti egyszer ürítik. Szóval nekem egy 120 literes bőven elég lenne, vagy létezik attól kisebb is? Telefonáljak az FKF-nek vagy hova? És mivel nem én vagyok a tulajdonos el tudom én is intézni?
2013. márc. 29. 15:25
 1/3 kovpet ***** válasza:

Igen, az fkf az illetékes.

[link]

[link]

2013. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Veszel egy neked megfelelőt,aztán akinek fizeted a szemét

elszállitását,bejelented ott a változást .

2013. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell kukát venni, mert az FKF biztosítja. Már megtaláltam a nyomtatványt ahol tudom kérni a kuka cseréjét kisebbre. Eljönnek, elviszik a nagyot és hoznak helyette kisebbet.
2013. márc. 29. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!